• خیانت دولت به اعتماد مردم/ تکرار بحران موسسات مالی این بار در بازار بورس

  ریزش هفته‌های اخیر بازار سرمایه، مجددا سهامداران خرد را به تجمعات اعتراضی کشانده است. در حالی که روز گذشته نیز سهام شرکت‌های بورسی با افت شدید مواجه بودند، سهامداران معترض برای چندمین بار طی ماه گذشته مقابل سازمان بورس و اوراق بهادار گرد هم آمدند و خواستار استعفای مسوولان شدند.

 • درآمد نجومی دولت از بورس و مالیات + نمودار

  گر قبلا نفت در برابر غذا را به‌عنوان یک مجازات سنگین برای ایران پذیرفته بودند، اما در شرایط کنونی نه‌تنها نفت را در ازای غذا که حتی در ازای دارو هم نمی‌توانیم بفروشیم. حال با این فشار به ورود ویروس کرونا هم برخوردیم.» اینها اظهارات محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور در یک برنامه تلویزیونی است که با استقبال عجیب رسانه‌های غربی روبه‌رو شده است.

 • سهامداران عدالت از فردا به کارگزاری خود مراجعه کنند

  شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کرد: سهامداران سهام عدالت می توانند از روز هفتم مردادماه جاری برای پیگیری فرایند فروش سهام خود به کارگزار ناظر مربوطه مراجعه کنند.

 • لغو همايش سياست‌هاي پولي و ارزي

  ایران نو: همايش سياست‌هاي پولي و ارزي با درک شرايط اقتصادي حاضر و همسو با ساير اقدامات بانک مرکزي و دولت در راستاي کاهش هزينه‌ها، امسال برگزار نمي‌شود.

 • بيم و اميدهاي رکوردشکني بازار سهام

  ایران نو:اواخر بهار سال گذشته بود که اسحاق جهانگيري معاون اول رييس جمهور در پايان دومين نشست شوراي هماهنگي اقتصادي گفت: ستاد اقتصادي دولت مکلف شد تا با توجه به نظر صاحبنظران اقتصادي راهکارهاي هدايت نقدينگي کشور به سمت توليد و بازار سرمايه را بررسي کند .

 • عرضه 5 درصدی اولین فروشگاه زنجیره‌ای کشور در بورس

  ایران نو:مدیرعامل شرکت افق کوروش با بیان اینکه حضور این شرکت در بازار سهام باعث می‌شود تا پوشش و گستردگی این شرکت در سراسر کشور تقویت و با حضور در بورس جایگاه ویژه‌تری کسب کند، از عرضه 5 درصدی سهام این شرکت به عنوان اولین فروشگاه زنجیره‌ای کشور در بورس خبر داد.

 • گشایش نمایشگاه تراکنش ایران در تهران

  ایران نو:مدیرعامل فابا: چهارمین نمایشگاه تراکنش با راهبرد تبدیل ایران به مرکز ثقل فناوران صنایع مالی و بانکی غرب آسیا، برگزار خواهد شد.

 • ارز ۵ نرخی کسب و کار را با مشکل رو به رو کرد/ دو وزیر و سفیر در هند و چین نداریم

  ایران نو:رئیس اتاق بازرگانی تهران با اشاره به وجود ۵ نوع نرخ ارزدر کشور، گفت: نرخ ۵ گانه ارز مشکلاتی برای اقتصاد و فعالان کسب و کار به وجود می‌آورد.

 • ۵ راهکار مدیریت پایدار نقدینگی

  ایران نو:رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی با بیان اینکه از نظر زیرساختی رشد نقدینگی ایران بالا است، ۵ راهکار مدیریت پایدار نقدینگی را اعلام کرد.