• تمدید مهلت ثبت‌نام در رویداد طراحی پوستر «فرداساز»

  مهلت ثبت‌نام در رویداد ملی طراحی پوستر «فرداساز» که با محوریت افزایش جمعیت و فرزندآوری از سوی سازمان تأمین‌اجتماعی برگزار می‌شود؛ تا نوزدهم خرداد تمدید شد.

 • تبیین دستاوردهای واقعی؛ زمینه‌ساز اعتماد عمومی است

  میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در نشست هم‌اندیشی حوزه ارتباطی و رسانه‌ای این سازمان که با حضور وبیناری مدیران‌کل و مدیران درمان تأمین‌اجتماعی استان‌ها و نیز مدیران روابط‌عمومی ادارات استانی برگزار شد، با اشاره به اهمیت تبیین دستاوردهای نظام در حوزه‌های مختلف گفت: تبیین دستاوردهای واقعی سازمان‌ها زمینه‌ساز اعتماد عمومی است. رسانه باید نقاط قوت و ضعف را بدون بزرگنمایی دستاوردها و انکار مشکلات تبیین کند.

 • تبیین دستاوردهای واقعی؛ زمینه‌ساز اعتماد عمومی است

  میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در نشست هم‌اندیشی حوزه ارتباطی و رسانه‌ای این سازمان که با حضور وبیناری مدیران‌کل و مدیران درمان تأمین‌اجتماعی استان‌ها و نیز مدیران روابط‌عمومی ادارات استانی برگزار شد، با اشاره به اهمیت تبیین دستاوردهای نظام در حوزه‌های مختلف گفت: تبیین دستاوردهای واقعی سازمان‌ها زمینه‌ساز اعتماد عمومی است. رسانه باید نقاط قوت و ضعف را بدون بزرگنمایی دستاوردها و انکار مشکلات تبیین کند.

 • تکنولوژی روز، در طرح‌های توسعه‌ای بنگاه‌ها مورد توجه قرار گیرد

  معاون اقتصادی رئیس‌جمهور در بازدید از مجتمع لاستیک‌سازی بارز کرمان _ از شرکت‌های گروه اقتصادی تأمین‌اجتماعی _ گفت: ما به‌دنبال پیشانی‌های اقتصادی ایران هستیم تا هم نیاز بازار داخلی را فراهم کنیم و هم از طریق صادرات نیازهای ارزی کشور را تأمین کنیم.

 • امضای تفاهم‌نامه همکاری سازمان تأمین‌اجتماعی و سازمان ملی بهره‌وری

  سازمان تأمین‌اجتماعی و سازمان ملی بهره‌وری ایران در مورد ارزیابی بهره‌وری شرکت‌ها و مؤسسات تابعه سازمان تأمین‌اجتماعی، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

 • امضای ۱۰ تفاهم‌نامه برنامه‌ریزی، تحقیق و توسعه صنایع هلدینگ نفت، گاز و پتروشیمی تأمین‌اجتماعی

  با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، ١٠ تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری هلدینگ نفت، گاز و پتروشیمی تأمین‌اجتماعی -تاپیکو- به امضاء رسید.

 • فراخوان رویداد طراحی پوستر “فرداساز” با موضوع جوانی جمعیت

  سازمان تأمین‌‌ اجتماعی، با گرامیداشت ۳۰ اردیبهشت روز ملی جمعیت، رویداد ملی طراحی پوستر «فرداساز» را با محوریت افزایش جمعیت و فرزندآوری برگزار می‌کند.

 • پیام تبریک مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی به‌ فعالان و متخصصان حوزه روابط‌عمومی

  به مناسبت فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط‎‌عمومی، دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با صدور پیامی این روز را به همه فعالان حوزه رسانه تبریک گفت.

 • اولین همایش سراسری فعالان حوزه بانوان سازمان تأمین‌اجتماعی آغاز شد

  دکتر میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در اولین همایش سراسری فعالان حوزه بانوان سازمان تأمین‌اجتماعی که با عنوان بالندگی، تحکیم خانواده و جوانی جمعیت به مدت دو روز در تهران و با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج‌علی‌اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه و امام جمعه موقت تهران صبح امروز – یکشنبه ۲۴ اردیبهشت – در محل ساختمان مرکزی این سازمان آغاز شد؛ با اشاره به اینکه به‌سبب حضور و فعالیت سی‌ویک هزار نفر از بانوان در سازمان تأمین‌اجتماعی، بخش اعظم دستاوردهای حکمرانی تأمین‌اجتماعی، محصول تلاش بانوان گرامی و ارجمند است، گفت: همه ما باید تلاش کنیم که الگوی مورد مطالبه رهبری در حوزه زنان محقق شود. نظام اسلامی در گام دوم انقلاب اسلامی قطعاً این تمدن و این الگو را بیش از پیش به رخ خواهد کشید و در مقابل تمدن‌های انحطاطی خواهد ایستاد.

 • اجرای طرح بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان از ابتدای خرداد ماه به مدت سه ماه

  مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی از اجرای طرح بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان به‌منظور حمایت از کارفرمایان کارگاه‌های فعال تولیدی، صنعتی، معدنی و خدماتی و اصناف در سال مهار تورم و رشد تولید خبر داد.

 • سرمایه‌گذاری دو برابری شستا برای دسترسی به تکنولوژی‌های جدید/ برنامه‌ریزی برای افزایش صادرات

  مدیرعامل شستا گفت: یکی از راهبردهای ما در شستا افزایش بهره‌وری است. ما همواره درمجموعه‌ها می‌توانیم از محل افزایش بهره‌وری، رشد تولید داشته باشیم و این موضوع را به طور جدی در دستور کار قرار داده‌ایم.

 • آغاز فرایند پرداخت حقوق اردیبهشت و مابه‌التفاوت فروردین بازنشستگان

  فرایند پرداخت حقوق اردیبهشت‌ماه بازنشستگان و مستمری‌بگیران معزز سازمان تأمین‌اجتماعی، مطابق روال معمول و اعلام قبلی، از امروز ۲۰ ام اردیبهشت، با اعمال افزایش حقوق آغاز شده است.

 • پیرو انتشار برخی شایعات کذب طرح شده پیرامون دریافت خودروهای رانت

  سیمای اقتصادی :پیرو برخی اتهامات کذب مطرح شده پیرامون تحویل خارج از نوبت خودرو یا تحویل خودرو ارزان و حواله‌ای توسط برخی از دستگاه‌ها و اشاره به نام سازمان تأمین‌اجتماعی، این سازمان ضمن تکذیب چنین ادعایی اعلام می‌دارد؛ از ابتدای دوره مدیریتی جدید در دولت مردمی سیزدهم، هیچ‌گونه قرارداد یا تفاهم‌نامه‌ای مبنی بر ثبت‌نام سازمانی و دریافت خودرو توسط مدیران و همکاران این سازمان از شرکت‌های خودروساز وجود نداشته و موضوع طرح شده از اساس نادرست است.

 • حذف محدودیت کمک هزینه اولاد برای بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین‌اجتماعی

  سازمان تأمین‌اجتماعی در اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، حذف محدودیت پرداخت کمک هزینه اولاد برای مستمری‌بگیران تأمین‌اجتماعی را اجرایی کرد.

 • مدیریت ناترازی صندوق‌ها، مهم‌ترین چالش حوزه تأمین‌اجتماعی است

  دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در دیدار اشکان میرمحمدی بازرس‌کل حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور و تعدادی از نمایندگان این سازمان، ضمن تقدیر از حمایت‌های سازمان بازرسی در حل معضلات و مشکلات حوزه تأمین‌اجتماعی، رویکرد ایجابی و اصلاحی این سازمان را بسیار اثرگذار دانست.

 • وظیفه ذاتی سازمان تأمین‌اجتماعی، تقویت حوزه کسب و کار است

  سیمای اقتصادی:به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر، ۲۸ نفر از کارگران منتخب، گروه‌های کار نخبه و واحدهای نمونه جشنواره ملی “امتنان” با دکتر میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی دیدار کردند. دکتر موسوی در این نشست، تأمین‌اجتماعی را مسئول تأمین آتیه بیمه‌شدگان از جمله کارگران دانست و گفت: اساساً وظیفه ذاتی سازمان تأمین‌اجتماعی، تقویت حوزه کسب و کار و رفع موانع پیش‌رو و تأمین امنیت این حوزه است. یعنی این صندوق هم نسبت به حال و وضع امروز و هم نسبت به آتیه جامعه و مردم و بیمه‌شدگان، مسئولیت دارد. اگر آتیه خود را در در گرو استمرار فعالیت و خدمات این سازمان می‌بینیم، باید اشتباهاتی را که در ارتباط با تأمین‌اجتماعی اتفاق افتاده است، جبران کنیم.

 • مخازن ذخیره‌سازی قیر شرکت نفت پاسارگاد در آبادان افتتاح شد

  مخازن ذخیره‌سازی قیر شرکت نفت پاسارگاد از شرکت‌های زیرمجموعه شستا، صبح امروز چهارشنبه ششم اردیبهشت با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آبادان افتتاح شد و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 • شیوه‌نامه مشترک وزارت کار و سازمان تأمین‌اجتماعی برای رسیدگی به اختلافات کارگر و کارفرما در مورد احتساب سوابق بیمه

  معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونت بیمه‌ای سازمان تأمین‌اجتماعی برای اجرای ماده ۱۴۸ قانون کار در زمینه الزام کارفرمایان کارگاه‌های مشمول قانون کار به بیمه کردن کارگران خود براساس قانون تأمین‌اجتماعی، شیوه‌نامه مشترکی تدوین و به واحدهای اجرایی ابلاغ کردند.

 • مطابق فرمایش رهبری، مهار تورم و رشد تولید تنها با نگاه تحولی امکانپذیر است

  سیمای اقتصادی :دکتر میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در اولین جلسه مشترک شورای معاونین و مدیران استانی این سازمان در سال 1402، با اشاره به نامگذاری سال جدید به‌عنوان سال مهار تورم و رشد تولید از سوی مقام معظم رهبری، گفت: در سال جدید با محوریت اقتصاد و دو تکلیف مهم مهار تورم و رشد تولید؛ همه باید ضمن تمرکز راهبردی بر تحقق شعار سال، در حوزه کاری خود برنامه عملیاتی برای تحقق این هدف تدوین کنیم. در موضوع اقتصاد نیزکه با معیشت مردم گره خورده و به‌نوعی از اولویت‌های اساسی نظام و حاکمیت است، می‌بایست با تدقیق راهبردی، مواجهه صحیح داشته باشیم. همان‌گونه که مقام معظم رهبری تأکید کردند بدون نگاه تحولی، امکان غلبه بر مشکلات اقتصادی و به‌ویژه تحقق شعار سال یعنی مهار تورم و رشد تولید وجود نخواهد داشت.

 • مقررات مربوط به افزایش دستمزد مبنای کسر حق‏‌بیمه در سال ۱۴۰۲

  بخشنامه دستمزد مبنای کسر حق‏‌بیمه در سال ۱۴۰۲ از سوی سازمان تأمین‌اجتماعی صادر شد و براساس این بخشنامه، حداقل دستمزد روزانه مبنای وصول حق‌بیمه بیمه‌‌شدگان مشمول قوانین کار و تأمین‌اجتماعی (به استثنای مشاغل و فعالیت‌های دارای دستمزد مقطوع)‌ مبلغ ۱،۷۶۹,۴۲۸ ریال اعلام شد. براساس این بخشنامه، حداقل مقرری بیمه بیکاری قابل پرداخت به افراد مشمول واجد شرایط نیز در سال جاری، معادل حق دستمزد این سال خواهد بود.

 • پرداخت ۴۰۰۰ میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی طرف‌قرارداد سازمان تأمین‌اجتماعی

  سیمای اقتصادی:مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی از پرداخت ۴۰۰۰ میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی و داروخانه‌های طرف قرارداد این سازمان در پایان اسفند ماه خبر داد.

 • ارائه خدمات درمانی از ۱۵ اسفند منوط به اعلام کد رهگیری خواهد بود

  سازمان تأمین‌اجتماعی با اعلام الزامی بودن ارائه کد رهگیری صادر شده به هنگام مراجعه بیمه‌شدگان به مراکز درمانی برای دریافت خدمات تشخیصی و دارویی از پانزدهم اسفند ماه ۱۴۰۱ و با تأکید بر اینکه این کد از سوی پزشکان به بیماران ارائه خواهد شد، از کلیه بیمه‌شدگان و بازنشستگان این سازمان دعوت می‌کند برای دریافت کد رهگیری در گوشی خود، تا قبل از نیمه اسفند ماه با مراجعه به سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان به نشانی es.tamin.ir ، نسبت به ثبت‌نام در این سامانه یا کنترل و تکمیل اطلاعات هویتی خود و افراد تحت تکفل و در صورت نیاز به‌روزرسانی شماره تلفن همراه در سامانه اقدام کنند.

 • افزایش سودآوری در سازمان تأمین‌اجتماعی را به صورت جدی دنبال می‌کنیم

  مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: در حوزه سرمایه‌گذاری تأمین‌اجتماعی، علاوه بر دنبال کردن افزایش شاخص‌های بهره‌وری، به نقش حاکمیتی سازمان هم توجه داریم؛ اما این به این معنا نیست که نقش سهامداری خود را به بهانه این نقش نادیده بگیریم. اگر در بخش‌هایی نظیر دارو و پتروشیمی نقش حاکمیتی داریم؛ باید با روحیه بسیجی و عمل به تکلیف، سینه سپر کنیم و به یاری کشور بشتابیم. تأمین‌اجتماعی در حوزه بهبود شرایط و محیط کسب‌وکار نیز مسئولیت‌هایی دارد و باید بتواند نقش خود را به‌درستی ایفا کند. مقام معظم رهبری تلاش برای بهبود شرایط اقتصادی را تکلیف کرده‌اند و ما هم در این تکلیف نقش داریم و باید بتوانیم به درستی از عهده آن بر بیاییم.

 • ارائه خدمات درمانی از ۱۵ اسفند منوط به اعلام کد رهگیری خواهد بود

  سازمان تأمین‌اجتماعی با اعلام الزامی بودن ارائه کد رهگیری صادر شده به هنگام مراجعه بیمه‌شدگان به مراکز درمانی برای دریافت خدمات تشخیصی و دارویی از پانزدهم اسفند ماه ۱۴۰۱، از کلیه بیمه‌شدگان و بازنشستگان این سازمان دعوت می‌کند تا قبل از نیمه اسفند ماه با مراجعه به سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان به نشانی es.tamin.ir ، نسبت به ثبت‌نام در این سامانه یا کنترل و تکمیل اطلاعات هویتی خود و افراد تحت تکفل و در صورت نیاز به‌روزرسانی شماره تلفن همراه در سامانه اقدام کنند.

 • ثبت‌نام بیماران خاص در پورتال معاونت درمان تأمین‌اجتماعی آغاز شد

  معاونت درمان سازمان تأمین‌اجتماعی اعلام کرد در پی آغاز به‌کار صندوق حمایت از بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج به‌منظور پوشش هر چه بیشتر هزینه‌های درمانی این گروه از بیماران، ثبت اطلاعات آن دسته از بیماران خاص که تحت پوشش خدمات این سازمان هستند، در پورتال معاونت درمان تأمین‌اجتماعی به آدرس darman.tamin.ir آغاز شده است.

بانک صادرات پتروشیمی خلیج فارس پتروشیمی زاگرس پتروشیمی مبین فولادخوزستان بانک ملی ایران بانک تجارت موسسه ملل بیمه سرمد
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها