کد خبر : 58296 تاریخ : ۱۴۰۱ دوشنبه ۹ خرداد
صالحی خبر داد پذیرایی از زائران حرم مطهر امام (ره) در پردیس منطقه ۲ شهردار منطقه ۲ از محوطه سازی و آماده سازی حرم مطهر امام (ره) برای پذیرایی از زائرین در سی و سومین سالگرد ارتحال امام (ره) خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، مهدی صالحی، شهردار منطقه گفت: در آستانه  سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) بهسازی و آماده کردن محوطه پیش بینی شده جهت برپایی ایستگاه های فرهنگی و صلواتی و پذیرایی از زائران در حال انجام است.

وی افزود: بدین منظور با استقرار اکیپ ویژه در محل ، طرح محوطه سازی، نظافت ،پاکیزه سازی ،جمع آوری پسماند و آماده سازی پهنه انجام و تا پایان مراسم خدمات به زائران ارائه می شود.

شهردار منطقه۲ با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه رفت و روب و پاکسازی محوطه‌های حرم مطهر نیز اظهار کرد: نظافت، رفت و روب، علف کشی، حمل زباله، ضایعات و خاک و نخاله در این پهنه صورت گرفته است.

به گفته صالحی؛ برپایی پردیس فرهنگی ، نمایشگاه عکس دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه علم و فناورانه، اجرای برنامه‌های فرهنگی  و مذهبی و… از دیگر اقدامات پیش بینی شده است که توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی اجرا می شود.