۱۴۰۱ دوشنبه ۱۰ بهمن چاپ

منطقه ۴ میزبان نو مادران شهر تهران

منطقه ۴ میزبان نو مادران شهر تهران

شهردار منطقه۴ گفت: در مراسم جشن نو مادران پایتخت، از بانوانی که به تازگی دارای فرزندی شدند و یا فرزندی در راه دارند تقدیر شد.

به گزارش از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، "علی اصغر کمالی زاده" ضمن ارج نهادن به مقام شامخ بانوی دوعالم زهرای اطهر(س) گفت: شکی نیست که مادر از هر جهت مقام ارجمند و والایی در همه ادیان داشته و دارد و همگان با دید احترام به او می نگرند و به عظمت و بزرگی از وی یاد می کنند. هر دین و آیینی که در طول تاریخ آمده به این مسئله توجه کرده و مردم را به خدمت به مادر فراخوانده است. ولی اسلام بیش از دیگر مکاتب به این مسئله توجه نموده و به مادر عظمت بخشیده است.

 

او ادامه داد: توجه و رسیدگی به  این قشر زحمتکش، از جان گذشته و پرتلاش از وظایف مهم هر جامعه است که این مهم در مدیریت شهری نیز بدان توجه می شود.

 

کمالی زاده گفت: در این راستا و به منظور ارج نهادن به مقام والای مادر به همت اداره امور بانوان و خانواده منطقه ۴ و با مشارکت مناطق ۸، ۱۳ و ۱۴ مراسم جشن ویژه نومادران شهر تهران با حضور مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران و شهرداران مناطق ۲۲ گانه در سالن همایش های پژوهشکده رویان برگزار شد.

 

 شهردار منطفه ۴ افزود: این مراسم برای اولین بار برای مادرانی که به تازگی دارای فرزند شده اند و یا فرزندی در راه دارند برگزار و در آن از ۳۰۰ نفر از نومادران شهر تهران با تقدیم هدایایی تقدیر شد.

 

شایان ذکر است در کنار این مراسم که برنامه هایی همچون اجرای گروه هنری ، پخش کلیپ ، سخنرانی بانوی موفق و تقدیر از مادران موفق و نو مادران برگزار شد، میز خدمت با ارائه خدمات تیم سیار دوز یادآور واکسن کرونا، غربالگری فشار خون ، تست قند خون ، مشاوره تغذیه ، مشاوره مامایی و پزشک عمومی به همت اداره سلامت منطقه ۴ برپا شد .

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک ملی ایران بانک تجارت موسسه ملل بانک صادرات تامین اجتماعی بیمه سرمد بانک سینا بنر بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها