۱۴۰۱ يکشنبه ۹ بهمن چاپ
راه اندازی سکوی تامین مالی جمعی «شرکت پارس طبیعت سلولز»

« تمدن » اولین تامین مالی سبز را استارت زد

« تمدن » اولین تامین مالی سبز را استارت زد

تامین مالی جمعی شرکت پارس طبیعت سلولز( تولید کننده ظروف یکبار مصرف سلولزی قابل بازیافت ) درراستای مشارکت در بقای زمین آغاز شد .

به گزارش ایران نو به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه ، شرکت تامین سرمایه تمدن در راستای تامین مالی شرکت های کوچک و متوسط سکوی تامین مالی جمعی« آی بی کراد » شرکت پارس طبیعت سلولز به ارزش ۱۵۰میلیارد ریال به منظور تامین  سرمایه در گردش شرکت مذکور را راه اندازی کرد.

 

فرصت سرمایه گذاری در این طرح  ازامروز ۸ بهمن ماه ۱۴۰۱ به مدت ۸روز است که حداقل سرمایه مورد نیاز جهت سرمایه گذاری یکصد میلیون ریال تعیین شده است .

 

دوره این سرمایه گذاری ۱۲ماهه بوده  و نرخ سود مشارکت ۲۸درصد سالیانه که به صورت ماهیانه به حساب سرمایه گذاران پرداخت خواهد شد.

 

شرکت پارس طبیعت سلولز در سال ۱۳۹۶ با هدف تأسیس و اداره کارخانه به منظور تهیه و تولید، فروش و توزیع انواع ظروف یکبار مصرف مواد غذایی و بهداشتی قالب‌گیری شده از خمیر مواد سلولزی فعالیت خود را آغاز نمود.

 

مالکیت این شرکت متعلق به شرکت گروه صنایع کاغذ پارس (چکاپا) می‌باشد. در ساخت ظروف یکبار مصرف پارس طبیعت سلولز درختی قطع نمی‎‌شود و همچنین مصرف‌کنندگان این ظروف با اطمینان خاطر، زباله‌ای را به محیط زیست اضافه نمی‌کنند.

 

این شرکت در سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ به ترتیب درآمدی حدودا ۶۵ میلیارد تومان و ۲۶۰ میلیارد تومان را رقم زده است که رشد چشمگیری را نشان می‌دهد.

 

پارس طبیعت سلولز در نظر دارد با تأمین سرمایه در گردش خرید مواد اولیه به‌منظور تولید انواع ظروف یکبار مصرف سلولزی، از طریق سکوی تأمین مالی جمعی آی‌بی‌کراد مبلغ ۱۵۰,۰۰۰ میلیون ریال تأمین مالی نماید و از این طریق نسبت به پرداخت سود مشارکت ۲۸ درصد سالیانه به سرمایه‌گذاران اقدام نماید.

 

شرکت تامین سرمایه تمدن با دسترسی به شبکه گسترده سرمایه‌‌گذاران حقیقی و حقوقی، امکان تأمین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های کوچک‌، متوسط  و فناورمحور را دارد.در این راستا، شرکت‌هایی که برای توسعه کسب‌ وکار نیازمند تأمین مالی هستند، می‌‌توانند از طریق سکوی تأمین مالی جمعی “آی‌بی‌کراد” به نشانی ibcrowd.ir اقدام به تأمین مالی کنند.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک ملی ایران بانک تجارت موسسه ملل بانک صادرات تامین اجتماعی بیمه سرمد بانک سینا بنر بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها