۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۰ مرداد چاپ
براساس آخرین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران محقق شده است

ارتقای کیفیت اتوبوس آتروس ایران خودرو دیزل

ارتقای کیفیت اتوبوس آتروس ایران خودرو دیزل

آخرین گزارش منتشر شده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) نشان می‌دهد که شرکت ایران خودرو دیزل بار دیگر موفق به بهبود کیفیت و کاهش نمره منفی در اتوبوس آتروس شده است.

 

ایکوپرس- با اجرای برنامه بهبود کیفیت، نمره منفی اتوبوس آتروس در آخرین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، حدود ۹ درصد بهبود داشته است.

شرکت ایران خودرو دیزل در سال گذشته نیز با پیگیری و ارتقای کیفی انجام شده بر روی این محصول، موفق به افزایش رتبه کیفی آن در گزارش ISQI از سه ستاره به چهار ستاره شده بود.
براساس گزارش روابط عمومی شرکت ایران خودرو دیزل، پروژه ارتقای کیفی اتوبوس آتروس در سال جاری، یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های حوزه‌ کیفیت این شرکت به شمار می‌رود و با برگزاری جلسات کارشناسی، انجام اقدامات لازم و مرتبط با فرصت‌های بهبود شناسایی شده و در دستور کار قرار گرفته است.
بر پایه این گزارش، در همین راستا ۱۳ پروژه بهبود با تحلیل گزارش‌های ISQI و ۴۶ پروژه بهبود با تحلیل دیدگاه‌ها و درخواست‌های مشتریان در شرکت ایران خودرو دیزل تعریف شده و کاهش ۹ درصدی نمره منفی در سه ماهه اول سال جاری در نتیجه پیشبرد این پروژه‌های بهبود بوده است.
با انجام اقدامات موثر تعریف شده، ۷۵ درصد مشکلات کیفی شناسایی شده در حوزه خدمات پس از فروش، مرتفع شده یا دارای طرح اقدام و پروژه بهبود مشخص است که توسط تیم‌های عملیاتی در حال انجام است و با انجام پروژه‌‌های بهبود مورد اشاره در اتوبوس آتروس C۱۲۳۰ دوباره شاهد جهش کیفی قابل توجهی در این محصول خواهیم بود.
ذکر این نکته ضروری است که با اجرای پروژه های بهود کیفیت این محصول، علاوه بر رفع ایراد و اصلاحات لازم در خطوط تولید، محصولات تحویلی به مشتریان سراسر کشور نیز با تیم‌های متخصص و ماهر چهار نفره به صورت ویژه و در بازه زمانی حدود دو ماهه رفع ایراد می‌شوند.
شرکت ایران خودرو دیزل، علاوه بر پیگیری پروژه‌های ارتقای کیفی و توسعه محصول اتوبوس آتروس، به تازگی از اتوبوس برقی آتروس رونمایی کرده است که هم‌اکنون عنوان پرقدرت‌ترین اتوبوس برقی ساخت داخل با بالاترین ظرفیت باتری موجود را به خود اختصاص داده است.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک صادرات بنر بیمه پارسیان سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران موسسه ملل تامین اجتماعی بیمه دی بانک ملی ایران بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان بیمه کوثر شرکت ذوب اهن
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها