۱۴۰۱ جمعه ۱۴ مرداد چاپ
در سومین نشست تخصصی کارگروه خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در منطقه 19مطرح شد؛

لزوم جلب مشارکت شهروندان در تفکیک پسماند و نگهداشت شهر

لزوم جلب مشارکت شهروندان در تفکیک پسماند و نگهداشت شهر

سومین نشست تخصصی کارگروه خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران به میزبانی منطقه ۱۹با حضور معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، شهردار منطقه ۱۵،شهردار و معاون خدمات شهری منطقه ۱۶، معاون سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تهران ، سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ و معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه برگزار شد.

 

در نشست تخصصی کارگروه خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، جلال بهرامی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران ضمن اهمیت جلب مشارکت شهروندان در پاکیزه نگهداشتن شهر افزود: تلاش شود با نظارت مستمر بر عملکرد پیمانکاران در نگهداشت معابر، رفت و روب و فضای سبز خدمات مطلوبی برای شهروندان ارائه شود.

این مسئول ضمن حمایت از حق وحقوق کارگران و رضایت آنها ازکار، خواستار نظارت بیشتر بر پیمانکاران در هنگام پرداخت دستمزدها طبق قانون کار شد.
این مسئول با اشاره به اینکه موضوع پسماند در اولویت قرار دارد گفت: با توجه به حجم وسیع زباله های شهر تهران امکان تفکیک پسماند زباله خشک و تر وجود دارد و با اجرای درست تفکیک پسماند از مبدا می توان از هدر رفت پسماند خشک که بسیار دارای اهمیت است جلوگیری کرد.
علیرضا جعفری سرپرست شهرداری منطقه ضمن قدردانی از حضور اعضای کارگروه خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در این نشست خواستار به روز رسانی آنالیزها با توجه به تورم های سالانه در راستای تسهیل در تهیه تجهیزات، ادوات و ماشین آلات خدمات شهری شد.
جعفری به حساسیت خدمات ارائه شده حوزه خدمات شهری از سوی شهروندان اشاره کرد وگفت: مردم در این حوزه مشکلات و مسائل در زندگی شهری را احصاء و در سامانه های نظارت همگانی شهرداری تهران و فوریت خدمات شهری انعکاس می دهند و پیگیر رفع موانع هستند.
توزیع متناسب کارگر در مناطق با توجه به موقعیت جغرافیایی بوستان ها و فضای سبز، صیانت از اموال شهرداری تهران، بازتعریف صف و ستاد در شهرداری تهران، پایش مستمرعملکرد پیمانکاران از سوی ناظران مناطق و … از جمله مسائل مطرح شده در سومین نشست تخصصی کارگروه خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در منطقه ۱۹ بود.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تامین اجتماعی بیمه دی بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها