۱۴۰۱ جمعه ۱۴ مرداد چاپ
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران؛

مشارکت قابل توجه شهروندان منطقه ٢٠ در حوزه های گوناگون شهری

مشارکت قابل توجه شهروندان منطقه ٢٠ در حوزه های گوناگون شهری

این باز دید که با حضور سعید بیگی مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل و سید محمد ناظم رضوی شهردار منطقه ٢٠ به همراه معاونین و مدیران و شهرداران نواحی همراه بود به بررسی زیرساختهای منطقه جهت ساماندهی صنف پوشاک و ایجاد بوستان ملل

🔺به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ٢٠: سعید بیگی مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران گفت: یکی از ویژگی های منطقه ٢٠ مشارکت بالای شهروندان در حوزه های گوناکون است که شهرداری منطقه از این ظرفیت ها به نحو‌ مطلوبی بهره مند است.

🔺 بیگی عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران در بازدید از منطقه ٢٠ درخصوص بررسی زیرساختهای منطقه جهت ساماندهی صنف پوشاک و ایجاد نمایشگاه و فروشگاههای فرهنگ
،ایجاد زیر ساخت و توسعه جهت انتقال مشاغل مزاحم از سطح شهر به خارج از شهر،
از جمله مواردی است که باید مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته شود.

🔺وی درخصوص پتانسیل ها و ظرفیت های منطقه جهت ساماندهی صنایع و مشاغل و توسعه مراکز خدمات رسان به شهروندان این منطقه در جهت رسیدن به توسعه پایدار در جنوب تهران و ایجاد درآمد شهرادری تهران مطالبی را بیان کرد.

🔺مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران افزود: فعالیت های قابل توجهی در حوزه های گوناگون در این منطقه صورت گرفته و شرکت ساماندهی شهرداری تهران نیز کاملا در کنار مدیریت شهری این منطقه برای برپایی گذرهای گردشگری است.

🔺گفتنی است در پایان این بازدید از اماکن استوک کوره پز خانه ها ،طرح توسعه ضلع شرق حرم عبدالعظیم حسنی علیه السلام، بوستان ملل وکارگاهها و تولید کنندگان پوشاک و ….. انجام شد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تامین اجتماعی بیمه دی بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها