۱۴۰۱ سه شنبه ۱۱ مرداد چاپ

انتصاب «نصیری» به عنوان رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای راهبری برنامه چهارم مدیریت شهری

انتصاب «نصیری» به عنوان رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای راهبری برنامه چهارم مدیریت شهری

طی حکمی از سوی معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا و رئیس شورای راهبری و تلفیق برنامه چهارم مدیریت شهری تهران، علی نصیری به عنوان «عضو شورای راهبری و تلفیق برنامه و رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران» این شورا انتخاب شد.

 

به گزارش  روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، در متن حکم «لطف‌الله فروزنده» خطاب به رئیس سازمان مدیریت بحران تهران آمده است: انتظار می‌رود، با استعانت از خداوند متعال و در راستای تحقق«تهران؛کلانشهر الگوی جهان اسلام»، نگاه دقیق علمی، روحیه جهادی و سرلوحه قرار دادن راهبرد تفکر، توکل و تلاش برگرفته از ارزش‌های اسلامی و انقلابی، همه توان و تجربه خویش را به کار گرفته و در چارچوب شرح وظایف مندرج در نظام‌نامه و شیوه‌نامه ابلاغی و تدوین برنامه، اهداف مورد نظر را محقق سازید.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تامین اجتماعی بیمه دی بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها