۱۴۰۱ سه شنبه ۱۱ مرداد چاپ
جعفری تاکید کرد؛

لزوم تأمین امنیت و آرامش شهروندان در بوستان‌ها با به‌کارگیری پتانسیل‌های منطقه ۱۹

لزوم تأمین امنیت و آرامش شهروندان در بوستان‌ها با به‌کارگیری پتانسیل‌های منطقه ۱۹

مراسم صبحگاه مشترک سرپرست شهرداری منطقه۱۹ با شهرداران نواحی، رؤسای خدمات شهری، شهرسازی، عوامل معبر بان، حریم بان و شهربان نواحی پنجگانه صبح امروز در بوستان بزرگ ولایت برگزار شد.

 

  به گزارش  روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، علیرضا جعفری درمراسم صبحگاه مشترک با عوامل خدمات شهری ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله حسین (ع) و خدا قوت به همکاران پرتلاش خدمات شهری گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه و وجود حریم بویژه در این ایام توجه بیشتری درخصوص پیشگیری و کنترل ساخت و ساز غیر مجاز و تخلفات مربوط به شهرسازی با گشت های مستمر صورت پذیرد و با مشاهده هرگونه تخلف با هماهنگی مدیران اجرایی از ادامه فعالیت جلوگیری شود.

جعفری با اشاره به اهمیت انضباط شهری بویژه در معابر و بزرگراه ها در راستای تسهیل رفت و آمد شهروندان خواستار برخورد محترمانه و قاطع با متخلفین به منظور رعایت حقوق شهروندان شد.

این مسئول خواستار ارائه خدمات هرچه بیشتر و در شأن شهروندان شریف این منطقه بویژه در نگهداشت معابر درجه یک و دو و بزرگراه ها شد و توصیه به نظارت هرچه بیشتر برعملکرد پیمانکاران در این حوزه کرد.

مسئولیت تأمین امنیت و ایمنی پارک ها و فضای سبز، ایجاد شرایط به منظور آرامش و آسایش خانواده ها به همراه فرزندانشان در هنگام تفرج در این مکان ها با بکارگیری پتانسیل های موجود در منطقه از دیگر سخنان سرپرست شهرداری منطقه در این مراسم بود.

جعفری ضمن توصیه به خدمت صادقانه و خالصانه برای مردم گفت: حقوق بیت المال حق الناس است و وظیفه ما نوکری برای مردم است تا به لطف و کرم اهل بیت (ع) خنده بر لب مردم جاری شود.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تامین اجتماعی بیمه دی بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها