۱۴۰۱ سه شنبه ۱۱ مرداد چاپ
با پیش‌بینی و اقدامات انجام‌شده؛

بارش باران اختلالی در رودخانه‌ها و معابر شمال تهران ایجاد نکرد

بارش باران اختلالی در رودخانه‌ها و معابر شمال تهران ایجاد نکرد

معاون شهردار منطقه یک گفت: با توجه به اقدامات و پیش بینی هایی که از ابتدای خرداد ماه امسال در زمینه رفع نقاط آبگیر و خطرپذیر و تمرکز بر روی این نقاط در سطح محدوده منطقه یک انجام شد، مشکلی با بارش‌های اخیر به وجود نیامد.

  به گزارش  روابط عمومی شهرداری منطقه یک، افشین خدامی سرپرست خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه یک اظهار کرد: با بسیج همه نیروهای منطقه اقدامات لایروبی و رسوب برداری از حوضچه های شانزده گانه منطقه انجام و طی آن بیش از ۳۰ کیلومتر از مسیل ها، ۴۰۰ کیلومتر از انهار روباز و روبسته، بیش از ۲۴ کیلومتر از شبکه اصلی جمع آوری آب های سطحی و بیش از ۴۸۶ رشته قنات اصلی و فرعی پاکسازی شدند  و گنجایش ظرفیت مسیل ها و آب راه ها افزایش و منطقه آماده بارش های فصلی شد.

 

او افزود: در بارش های اخیر که در برخی از نقاط استان شاهد سیلاب و به دنبال آن خسارات جانی و مالی بودیم،  منطقه یک با بالاترین تعداد سرشاخه های رود که شامل ۷ سرشاخه اصلی، مسیل  و حوضچه های رسوب گیر و متراژ بسیار بالای کانال های مدفون بود، هیچگونه مشکلی در بارش های اخیر نداشت.

 

خدامی تصریح کرد: کماکان کلیه نیروهای اجرایی منطقه به صورت آماده باش در صحنه حضور داشته و با درایت کامل در راستای مدیریت آبراهه ها با تمام توان در حال کار هستند.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تامین اجتماعی بیمه دی بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها