۱۴۰۱ چهارشنبه ۵ مرداد چاپ
معاون فنی شرکت بیمه حکمت صبا مطرح کرد؛

هموطنان چگونه کمتر از یک دقیقه صاحب کارت بیمه حکمت شوند؟

هموطنان چگونه کمتر از یک دقیقه صاحب کارت بیمه حکمت شوند؟

معاون فنی شرکت بیمه حکمت صبا با اشاره به فروش پیامکی بیمه‌نامه حکمت گفت: به دنبال این هستیم تا با تسهیل در فرآیند صدور بیمه‌نامه به سمت فروش های الکترونیکی و ساده فروشی برویم تا خریدار بتواند در کمتر از یک دقیقه بیمه نامه اش را تهیه کند .

 صبح امروز با حضور فرشید بخشی معاون فنی ، حسن شعبانی نیا معاون تحقیق و توسعه و جمعی از خبرنگاران ، از کارت دیجیتال بیمه حکمت در غرفه این شرکت در چهاردهمین نمایشگاه بورس ، بانک و بیمه رونمایی شد.

بر اساس این گزارش ، شرکت بیمه حکمت صبا با استفاده از روشهای نوین و فناورانه ، توانسته است با تسهیل در فرآیندهای فروش و استفاده از ابزارهای دیجیتالی دغدغه های هموطنان عزیز را رشته بیمه های حوادث انفرادی و آتش سوزی منازل مسکونی برطرف نماید.

با خرید کارت بیمه حکمت ، مشتریان می توانند بدون مراجعه به شعب و نمایندگی های شرکت بیمه حکمت ، از طریق سیستم USSD به وب سایت شرکت مراجعه و با فعال سازی کارت بیمه حکمت ، بلافاصله بیمه نامه در سیستم بیمه گری صادر و از پوشش های بیمه ای حوادث انفرادی و آتش سوزی منازل مسکونی در کوتاهترین زمان ممکن برخوردار گردند.

بخشی معاون فنی شرکت بیمه حکمت صبا با حضور در نمایشگاه بانک ، بورس ، بیمه اظهار داشت: بیمه حکمت ، بیمه جوانی است و بسیار اشتیاق دارد که در عرصه های نو ورود پیدا کند . برای تحقق این امر پیشهادهای خوبی داشتیم که منجر به صدور کارت هایی برای بیمه حوادث انفرادی و آتش سوزی منازل مسکونی شد .

وی ادامه داد : البته با راه اندازی این دو بخش در نظر داریم در گام های بعدی بیمه مسافرتی ، بیمه درمان انفرادی ،بیمه بدنه و بیمه ثالث را راه اندازی کنیم .

معاون فنی شرکت بیمه حکمت صبا در خصوص روش استفاده از این کارت ها توضیح داد : فردی که کارت بیمه را دارد، رمز خود را به سامانه ارسال و سپس کد ملی اش را وارد می کند . از آنجا که ما در این خصوص با سازمان ثبت احوال همکاری داریم ، با ورود کد ملی تمامی اطلاعات فرد در سامانه ثبت و بیمه نامه صادر می شود .

بخشی ادامه داد : در بیمه آتش سوزی نیز باید کد پستی توسط خریدار ثبت شود و در ادامه از اداره پست مشخصات محل مورد نظر برای بیمه نامه گرفته می شود .

معاون فنی شرکت بیمه حکمت صبا با اشاره به اینکه این روش ، فروش پیامکی بیمه نامه است ، افزود: مزیت این کارت برای بیمه حکمت و مردم این است که به سمت فروش های الکترونیکی و ساده فروشی می رویم و خریدار در کمتر از یک دقیقه می تواند بیمه نامه اش را تهیه کند .

وی با بیان اینکه این کارت ها روش های خرده فروشی بیمه نامه را تسهیل می کند ، گفت : شاید در خرده فروشی ، انجام بیمه هایی با رقم های پایین برای فروشنده جذاب نباشد اما با صدور این کارت ها ،فروشنده تعداد زیادی از کارت ها را در اختیار سازمان ها ، مراکز و یا جامعه هدف خود قرار می دهد که با ورود یک رمز و کد ملی در کمترین زمان ممکن سایر مراحل به راحتی صورت می گیرد .

شعبانی نیا معاون توسعه و فروش شرکت بیمه حمت صبا نیز در این خصوص اظهار داشت : صدور این کارت ها طرحی نو آورانه در زمینه خرده فروشی است . با گسترش اجرای این طرح ما خواهیم توانست در زمینه جذب و توسعه شبکه های فروش پیشرفت های قابل توجهی داشته باشیم .

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تامین اجتماعی بیمه دی بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها