۱۴۰۱ شنبه ۱ مرداد چاپ

ایمن سازی گودهای پرخطر اولویت مدیریت شهری منطقه۲

ایمن سازی گودهای پرخطر اولویت مدیریت شهری منطقه۲

شهردار منطقه۲ از اهتمام مدیریت شهری منطقه در تعیین تکلیف و ایمن سازی گودهای رها شده خبرداد.

به گزارش روابط-عمومی شهرداری منطقه۲ ، مهرورز، نماینده سازمان بازرسی کل کشور در  بازدید از-گودهای پرخطر  معاون فنی سازمان  پیشگیری و مدیریت بحران،مدیرعامل سازمان عمرانی شهرداری تهران ، شهردار و مدیران منطقه ۲ نیز حضور داشتند با تاکید بر ضرورت اهتمام شهرداری بر ایمن سازی گودهای پرخطر گفت: معضل گودهای رها شده در تهران بسیار تهدیدآمیز است و شهرداری می‌بایست از تمام ظرفیت‌های قانونی برای تعیین تکلیف گودهای رها شده استفاده کند.

مهدی صالحی شهردار منطقه ۲ در این بازدید با اشاره به اولویت منطقه در ایمن سازی گودهای پرخطر گفت: در راستای سیاست‌های شهردار تهران مبنی بر اهتمام جدی نسبت به ایمن سازی و مقاوم سازی گودهای پرخطر، شناسایی و رفع خطر این گودها به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته است.

او با اشاره به اینکه اقدامات اجرایی برای ایمن سازی گودهای پرخطر برای افزایش رفاه و ایمنی شهروندان انجام می‌شود، افزود: گود دریا با عمق بیش از ۳۵ متر، یکی از پرخطرترین گودهای تهران بود که با اجرای عملیات پایدارسازی، مشکلاتش تا حدودی رفع شد اما همچنان دردسرهایی برای شهروندان دارد که به دنبال رفع ‌آن هستیم.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تامین اجتماعی بیمه دی بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها