۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۳ تير چاپ

استقرار پایگاه های خدمات اجتماعی در آرامستان بهشت زهرا

استقرار پایگاه های خدمات اجتماعی در آرامستان بهشت زهرا

در نشستی مشترک با سازمان بهشت زهرا ، راه اندازی پایگاه خدمات اجتماعی جهت استقرار در مجموعه بهشت زهرا و حرم مطهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان رفاه،خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران ،احمد احمدی صدر مدیر عامل این سازمان با ذکر این مطلب افزود : این نشست که با توجه به آسیب های اجتماعی مشاهده شده در فضای آرامستان های بهشت زهرا در قالب تکدی گری ، افراد بی خانمان ، زنان آسیب دیده و غیره با حضور معاون اجتماعی سازمان بهشت زهرا ، شهردار حرم مطهر و جمعی از مدیران و معاونین این دو سازمان به منظور بررسی راه اندازی پایگاه خدمات اجتماعی مستقر در مجموعه بهشت زهرا و حرم مطهر برگزار گردید.

وی تشریح کرد : سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران به عنوان متولی طرح مددکار شهر با ایجاد پایگاه های خدمات اجتماعی در محلات آسیب خیز سطح مناطق شهر تهران و پایانه های مسافربری اقدام به شناسایی هر چه بهتر ظرفیت های محلی و ارائه خدمات با کیفیت مطلوب تر به افراد جامعه هدف طرح نموده است که در ادامه فعالیت های این سازمان جهت مرتفع نمودن آسیب های اجتماعی موجود درفضای این آرامستان ها ، طی نشست برگزار شده ضمن بررسی تعامل بین دو سازمان در شیوه بهره برداری از پایگاه و عملکرد گروه مجری طرح ، کارگروهی تشکیل و تا پایان تیر ماه مراحل راه اندازی پایگاه را مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
احمد احمدی صدر در ادامه با اشاره به سایر فعالیت های این سازمان در شناسایی و برطرف نمودن معضل آسیب های اجتماعی شهر تهران از اجرای طرح بازدید کلونی های آسیب شهر تهران خبر داد و افزود: در راستاي اجراي طرح ساماندهي کلونی های آسيب كلانشهر تهران با ايجاد و راه اندازي ناوگان گشت فوريت هاي خدمات اجتماعي بصورت طرح ضربتی از این کلونی ها به منظور بررسی نحوه ساماندهی و تعامل با مناطق درگیر مورد بازدید خواهند گرفت.
مدیرعامل سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران خاطرنشان کرد : این طرح از هفته گذشته توسط گشت فوریت های خدمات اجتماعی این سازمان آغاز و تاکنون ۶ کلونی آسیب شهر تهران مورد بازدید جهت ساماندهی قرار گرفته است.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تامین اجتماعی بیمه دی بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها