۱۴۰۱ چهارشنبه ۲۲ تير چاپ
شهردار منطقه ۱۸ :

بازدیدهای میدانی زمینه‌ساز سنجش نیازهای شهروندان است

بازدیدهای میدانی زمینه‌ساز سنجش نیازهای شهروندان است

محمد جواد خسروی شهردار منطقه هجده با همراهی معاونین خود و با هدف بررسی وضعیت نگهداشت و شناسایی فرصت های اجرایی و تعیین تکلیف پرونده های املاک و شهرسازی از بوستان ها و املاک شهرداری بازدید میدانی بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸، محمد جواد خسروی شهردار منطقه با هدف بررسی وضعیت نگهداشت بوستان ها و رسیدگی به این اماکن تفریحی گفت: بوستان های سطح منطقه متعلق به شهروندان است و وظیفه خود می دانیم محل فراغت همشهریان را بررسی و اصلاح کنیم تا قدمی برای شهروندان برداشته باشیم.

 

خسروی در ادامه بیان کرد: بازدیدهای میدانی، امکان سنجی های لازم را به منظور افزایش سطح خدمات رسانی و امکان تشخیص موقعیت های اجرایی فراهم میکند تا با برنامه ریزی و سنجش، اجرای پروژه های عمرانی را به بهترین شکل ممکن در جهت رفاه حال شهروندان در سطح بوستان ها داشته باشیم.

 

در ادامه شهردار منطقه هجده به منظور بررسی و تعیین تکلیف پرونده های املاک و شهرسازی منطقه، از نواحی ۵ و ۶ بازدید کرد تا پس از بررسی بیشتر تصمیماتی در خصوص املاک مد نظر داشته باشد.

 

شایان ذکر است، در این بازدید میدانی از بوستان شهید محسن انتظاری و پارک جنکلی آزاد شهر در ناحیه ۷ نیز  بازدید به عمل آمد و فرصت هایی در راستای احداث و اجرای طرح‌های‌عمرانی  شناسایی شد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تامین اجتماعی بیمه دی بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها