۱۴۰۱ پنج شنبه ۹ تير چاپ

دومین مرکز گیاه‌پزشکی آموزشی منطقه ۲ افتتاح شد

دومین مرکز گیاه‌پزشکی آموزشی منطقه ۲ افتتاح شد

دومین مرکز گیاه پزشکی آموزش منطقه ۲ در محله مرزداران افتتاح و فعالیت آن از ابتدای فصل تابستان آغاز شد.

 

 به گزارش  روابط عمومی شهرداری  منطقه ۲، علیرضا جعفری، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اشاره به اهداف و برنامه‌های مدیریت شهری در حفظ و نگهداشت فضای سبز و حرکت در مسیر ایجاد آرامش روحی و تلطیف محیط شهری گفت: باتوجه به ضرورت مشارکت شهروندان در حفظ محیط زیست و تشویق و ترغیب آنها به کاشت و نگهداری گلهای آپارتمانی در منازل توسعه مراکز گیاه پزشکی و آموزشی در دستور کار قرار دارد.

  وی افزود: تا کنون  یک مرکز کلینیک گل و گیاه در منطقه دوره های آموزشی مستمر کاشت و نگهداری گلهای آپارتمانی و… را برگزار می کرد .

جعفری با اشاره به استقبال گسترده شهروندان از فعالیت‌های این مرکز گفت:باتوجه به وسعت و ویژگی جمعیت پذیری منطقه به منظور تسهیل در دسترسی شهروندان به برنامه های آموزشی دومین مرکز گیاه پزشکی و آموزشی منطقه ،احداث و راه اندازی شد.

وی افزود: این مرکز با هدف ارائه آموزش ، مشاوره و تحقیق   در  محله مرزداران ،خیابان سازمان آب، حنب ساختمان mrf  احداث و فعالیت آن از ابتدای تیرماه آغاز شد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تامین اجتماعی بیمه دی بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها