۱۴۰۱ پنج شنبه ۹ تير چاپ

آغاز بررسی کم و کیف ابعاد فرونشست زمین در تهران

آغاز بررسی کم و کیف ابعاد فرونشست زمین در تهران

بررسی ابعاد و کم و کیف خطر فرونشست و فروریزش زمین در دشت تهران با تشکیل کمیته¬ای ویژه متشکل از کارشناسان و متخصصان این حوزه آغاز شد.

 

📍به گزارش روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، در اولین نشست کمیته تخصصی فرونشست و فروریزش زمین در دشت تهران که از سوی سازمان پیشگیری ومدیریت بحران شهر تهران تشکیل شده است، شناخت بهتر این خطر و ابعاد آن، شناسایی اقدامات و مصوبات اجرایی سنوات گذشته و همچنین آسیب شناسی دلایل عدم اجرای مصوبات پیشین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

📍در این نشست جمعی از متخصصان حقیقی و همچنین نمایندگان حقوقی نهادهای ذی¬ربط حضور داشتند که برای پیشبرد هر چه بهتر اهداف ترسیم شده ابتدا پس از معارفه اعضاء، رای گیری جهت انتخاب رییس و نایب رییس کمیته انجام و دکتر خامه چیان عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس به عنوان رئیس این کمیته انتخاب شد.
📍همچنین در ادامه مشروح اقدامات سازمان در خصوص مخاطرات فرونشست و فروریزش زمین تشریح شد و حاضران پس از آشنایی با اقدامات انجام شده به بحث و بررسی مقدماتی پرداختند و مقرر شد در جلسات آینده پیش زمینه های مورد نیاز برای ادامه کار بررسی شود.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تامین اجتماعی بیمه دی بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها