۱۴۰۱ شنبه ۴ تير چاپ
در ادامه بازدیدهای دوره‌ ای:

مدیرعامل بیمه کوثر در سرپرستی گیلان حضور یافت

مدیرعامل بیمه کوثر در سرپرستی گیلان حضور یافت

مدیرعامل بیمه کوثر و هیات ‌همراه از سرپرستی استان گیلان بازدید و با کارکنان و نمایندگان گفت‌ و‌گو کردند.

 

 مدیرعامل شرکت در دیداری صمیمانه با کارشناسان و نمایندگان ضمن تبریک ایام ذی‌القعده و تاکید بر برنامه‌محوری و اجرای سیاست‌های شرکت، گفت: هم‌افزایی با ذی‌نفعان و ارتباط مستمر با آن‌ها و نیز ارائه خدمات متمایز و خرسندساز، موفقیت شرکت را به دنبال دارد.

 

ابوالفضل آقادادی با اشاره به سهم استان گیلان از پرتفوی شرکت، خاطرنشان‌کرد: رصد محیط و فعالیت‌های رقبا و نیز افزایش سهم بازار استان گیلان با رویکرد و راهبرد‌های جدید مورد انتظار است.

 

وی بیمه‌گری و سرمایه‌گذاری را دو بال شرکت‌های بیمه برشمرد و گفت: تمدید قبولی اتکایی و افزایش ظرفیت نگهداری و همچنین سرمایه‌گذاری شرکت در بخش‌های اقتصادی سودده به خوبی ساماندهی شده است و در راستای راهبرد هسته دانا و شبکه توانا باید ضمن تفویض اختیار‌های صورت گرفته، شبکه نمایندگان نیز جذب بازار‌های جدید و حفظ ترکیب مناسب پرتفو را در برنامه خود قرار دهند.

 

مدیرعامل شرکت تبادل دانش میان کارکنان و نمایندگان را یکی از روش‌های پیشرفت و بهبود عملکرد شرکت دانست و گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی کارگاهی و حضور و مشارکت مستمر آنان در این دوره‌ها موجب شناسایی، ارزیابی و کنترل ریسک‌ها، توسعه بازار و در نهایت حرکت شرکت برای کسب جایگاه بالاتر در صنعت بیمه می‌شود.

 

آقادادی در پایان تاکید کرد: همراهی و همدلی و انسجام تیمی مدیران سرپرستی با نمایندگان در موضوعات مختلف و تعامل با مشتریان در راستای خدمت و افزایش رضایت ذی‌نفعان یک ضرورت است.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تامین اجتماعی بیمه دی بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها