۱۴۰۱ چهارشنبه ۱ تير چاپ
شهردار منطقه ۲۲:

صدور پایان کار انبوه‌سازی بالای ۲۰۰ واحد مسکونی منوط به فراهم کردن سرانه آموزشی است

صدور پایان کار انبوه‌سازی بالای ۲۰۰ واحد مسکونی منوط به فراهم کردن سرانه آموزشی است

شهردار منطقه۲۲یکی از مشکلات محلات این محدوده غربی پایتخت را کمبود سرانه آموزشی دانست و گفت: در این دوره از مدیریت شهری اقدامات قابل توجهی برای رفع کمبود سرانه آموزشی با همکاری آموزش و پرورش و تعاونی های مسکن در حال انجام است و شهرداری منطقه پایان کار انبوه سازان بالای ۲۰۰ واحد را منوط به فراهم کردن سرانه آموزشی با تائیدیه آموزش و پرورش کرده است.

به گزارش  روابط عمومی شهرداری منطقه۲۲، وحیدرضا محمدی در سی و دومین جلسه ملاقات مردمی خود که هر هفته روزهای دوشنبه برگزار می شود، در خصوص کمبود سرانه آموزشی در برخی از شهرک های مسکونی که شهروندان مطالبه داشتند، اظهارداشت: بیشترین حجم انبوه سازی در قالب شهرک های مسکونی در این محدوده از شهر تهران ایجاد شده است که متاسفانه حجم بالای ساخت و ساز و سکونت جمعیتی ، نبود اداره آموزش و پرورش مستقل و نهایتا بی توجهی برخی از انبوه سازان به تعهدات شان در سال های گذشته  موجب شده تا میزان سرانه آموزشی در این منطقه نسبت به سایر مناطق شهرتهران کمتر باشد.

 

وی افزود: در حال حاضر ۴۹ مدرسه دولتی و ۵۳ مدرسه غیر انتفاعی در این منطقه وجود دارد که برای رفع این کمبود نیازمند یک همت همگانی از سوی آموزش و پرورش، خیران مدرسه سازو انبوه سازان هستیم. در این دوره از مدیریت شهری تلاش هایی برای بالا بردن سرانه آموزشی صورت گرفته است.

 

محمدی تصریح کرد:در این دوره از مدیریت شهری اقدامات قابل توجهی برای رفع کمبود سرانه آموزشی با همکاری آموزش و پرورش و تعاونی های مسکن در حال انجام است و شهرداری منطقه پایان کار انبوه سازان بالای ۲۰۰ واحد را منوط به فراهم کردن سرانه آموزشی با تائیدیه آموزش و پرورش کرده است.

 

گفتنی است؛ وحیدرضا محمدی هر هفته روزهای دوشنبه ملاقات مردمی دارد و شهروندان منطقه برای اینکه در این ملاقات ها شرکت کنند می توانند در زمان ساعت اداری به واحد روابط عمومی شهرداری منطقه واقع در بزرگراه شهید خرازی، شهرک شهید باقری مراجعه کنند.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

فولاد غدیر نی ریز بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها