۱۴۰۱ چهارشنبه ۱ تير چاپ
مدير كل بازرسی ویژه و امور تعزیرات سازمان حمايت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مطرح کرد

انجام ۴۱ هزار گشت مشترک برای مبارزه با گرانفروشی طی اردیبهشت ماه امسال

انجام ۴۱ هزار گشت مشترک برای مبارزه با گرانفروشی طی اردیبهشت ماه امسال

مدير كل بازرسی ویژه و امور تعزيرات سازمان حمايت مصرف كنندگان و توليدكنندگان، از انجام ۴۱ هزار و ۶۵۴ مورد گشت مشترک برای کنترل بازار و مبارزه با گرانفروشی طی اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ؛ سیدمجتبی سجادی اظهار داشت : بر اساس گزارش ارایه شده از سوی سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها در این بازه زمانی یک ماهه، ۴۱ هزار و ۶۵۴ مورد از گشتهای مشترک خود را با سازمان تعزیرات حکومتی و دیگر دستگاهها از جمله وزارت جهاد كشاورزي، اداره كل ميراث فرهنگي و گردشگري، اتاق اصناف و اتحاديه ها و… انجام داده اند

براین اساس ؛ در این مدت پس از بررسیهای لازم برای ۹ هزار و ۱۰۷ واحد صنفی به دلایل عدم درج قیمت، گرانفروشی، عدم صدور فاکتور، عدم عرضه کالا و دیگر تخلفات صنفی ، پرونده تخلف تشکیل و پرونده متخلفان به ارزش بیش از ۵ میلیارد و ۱۱۶ هزار و ۴۰۱ ریال جهت صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی استان ارسال شد .

گفتنی است؛ گشت های مشترک به منظور تشدید و اثربخشی فعالیت‌های نظارتی و کنترل بازار ، کاهش زمان رسیدگی به تخلفات ، برخورد قاطع و قانونی با متخلفين اقتصادي، نظارت کامل بر سیستم های تولید و توزیع کالا و تسریع در دستیابی به اهداف طرح‌های نظارتی تشکیل و با همراهی نمایندگان دستگاههای ذیربط بمنظور کنترل دقیق و ایجاد آرامش پایدار در بازار همچنان تداوم خواهد یافت.

در پایان سجادی ؛ ضمن تاکید بر نظارت مستمر بر بازار ؛ از شهروندان گرامي درخواست کرد، درصورت مشاهده هرگونه تخلف و سوءاستفاده احتمالی برخی افراد سودجو مراتب را به تلفن ۱۲۴ اعلام نمايند.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

فولاد غدیر نی ریز بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها