۱۴۰۱ دوشنبه ۳۰ خرداد چاپ
با همت شرکت مس برگزار شد

اردوی جهادی درمانی شهدای پاریز

اردوی جهادی درمانی شهدای پاریز

اردوی جهادی درمانی شهدای پاریز با همت شرکت ملی مس در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی در روستای گستوییه از توابع شهرستان سیرجان در استان کرمان به مدت یک روز برگزار شد.

به گزارش مس پرس، در این دوره از اردوهای جهادی شرکت مس، ۸ تیم پزشکی، ۱ تیم پزشک عمومی، ۲ تیم پزشک متخصص، ۲ تیم پرستاری، ۳ تیم مامایی، ۱ تیم دارویی و ۱ تیم دامپزشکی در این طرح به ارائه خدمات به مردم گستوییه پرداختند و در مجموع حدود ۱۰۰۰ مورد خدمات درمانی، دارویی و بهداشتی به مراجعان ارائه شد.

از دیگر خدمات ارائه شده در این طرح می‌توان به انجام امور آزمایشگاهی، تزریقات، پانسمان و ارائه دارو به صورت رایگان  اشاره کرد.

همچنین با توجه به این که امرار معاش مردم روستایی از طریق دامپروری و دامداری است برنامه‌ریزی‌های لازم برای استقرار تیم‌های دامپزشکی انجام و به بیش از ۲۵۷۵ راس دام، خدمات پزشکی لازم ارائه شد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تامین اجتماعی بیمه دی بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها