۱۴۰۱ شنبه ۲۱ خرداد چاپ

کانال آب محله صادقیه، رفع خطر شد

کانال آب محله صادقیه، رفع خطر شد

معاون فنی و عمران منطقه دو گفت؛کانال خیابان سازمان آب محله صادقیه برای جلوگیری از بروز حوادث ایمن‌سازی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، حمیدرضا رنجبر، با اشاره به فرسودگی دیوارهای حائل کانال بزرگ خیابان سازمان آب محله صادقیه گفت: محله صادقیه به دلیل وجود مجتمع های تجاری و اداری از محلاتی است که با حجم تردد مواجه است و برهمین اساس طرح ایمن سازی کانال صادقیه در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت.وی افزود: در این پروژه ارتفاع بخشی از دیوار کانال که هم‌سطح معبر عمومی بود تا یک ونیم متر افزایش یافت.به گفته رنجبر در این طرح ۳۰۰ متر ازکانال آب صادقیه ایمن سازی شد .

معاون شهردار منطقه دو با اشاره به سرقت نرده های حفاظ در بخشی از این محدوده گفت: در طرح ایمن سازی کانال ،علاوه بر افزایش ارتفاع در برخی از محدوده‌ها، نرده‌ها بازسازی شد تا خطری جان شهروندان را تهدید نکند. به گفته معاون فنی و عمران شهردار منطقه۲ شناسایی ورفع خطر دیوارهای ناایمن با احداث-دیواره سنگی ازدیگر اقدامات حوزه فنی و عمران است .

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تامین اجتماعی بیمه دی بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها