۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۸ خرداد چاپ

ارتقای خدمات بانکی- بیمه ای در راستای کمک به رشد و توسعه تعاونی ها

ارتقای خدمات بانکی- بیمه ای در راستای کمک به رشد و توسعه تعاونی ها

سرپرست بانک توسعه تعاون ارتقای خدمات بانکی و بیمه ای را در کمک به رشد و توسعه تعاونی ها موثر دانست.

  محمد شیخ حسینی بیان داشت: کمیسیون تخصصی بازارسرمایه، بیمه و بانک اتاق تعاون ایران، به دلیل گستردگی جامعه مخاطب، یک فرا کمیسیون است و ما سیاست ها، سرویس ها و خدماتی که در حال حاضر در بانک توسعه تعاون، وجود دارد را در اختیار شرکت های تعاونی قرار می دهیم و به دنبال بهره گیری از ظرفیت سایر بانکها برای توسعه بخش تعاون نیز هستیم.

 

رئیس کمیسیون بازارسرمایه، بیمه و بانک اتاق تعاون ایران با بیان این مطلب گفت: ۸۰ درصد تامین مالی اقتصاد، توسط بانک صورت می گیرد و بیمه نیز یکی از بازیگران اکوسیستم اقتصاد است با این توصیف برنامه های مدونی برای بهره گیری از تمام ظرفیت های تخصصی بخش تعاون، شامل بانک، بیمه و تعاونی های اعتبار با محوریت اتاق تعاون ایران تدوین و به اجرا درمی آید.

 

وی با اشاره به اهمیت پرهیز از فعالیت های جزیره ای و لزوم نگاه سیستمی و هم افزایی میان اجزا اظهار داشت: باید نیاز و خواسته های بدنه تعاونی ها در اجرا شناسایی شود و با احصاء آن فرآیندها، سیاست های اعتباری ارزی، بیمه و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تنظیم گردد تا در راستای توسعه بخش تعاون و رضایتمندی خانواده بزرگ تعاون که مخاطب اصلی و جامعه هدف بانک توسعه تعاون هستند، گام های موثری برداشته شود.

 

شیخ حسینی در بخش دیگری از این گفتگو با اشاره به اهمیت جایگاه بخش تعاون اذعان کرد: ما سیاست ها، سرویس ها و خدماتی که در حال حاضر وجود دارد را در اختیار شرکت های تعاونی قرار می دهیم و به دنبال بهره گیری از ظرفیت سایر بانکها برای توسعه بخش تعاون نیز هستیم.

 

وی خاطرنشان کرد: کمیسیون بازارسرمایه، بیمه و بانک ظرفیت ها را احصا خواهد کرد و شناسایی مشکلات و چالش های تعاونی ها را در دستور کار قرار می دهد از سوی دیگر شرکت های تعاونی، اتحادیه ها و اتاق های تعاونی استانی نیز دارای ظرفیت بالایی هستند و می تواند پیشنهادات، انتقادات و راهکارهای پیشنهادی را به این کمیسیون ارائه کنند.

 

شیخ حسینی خاطرنشان کرد: با آسیب شناسی و احصاء مشکلات و شناخت ظرفیت ها و دریافت پیشنهادات و راهکارها، سیاست ها و استراتژی های خودمان را اصلاح کرده و تلاش می کنیم آنچه خانواده بزرگ تعاون نیاز دارد را محقق کنیم.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

فولاد غدیر نی ریز بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها