۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۲ خرداد چاپ

عملکرد کیفی شعب و ستاد بانک دی باید ارتقا یابد

عملکرد کیفی شعب و ستاد بانک دی باید ارتقا یابد

در نشست ارزیابی عملکرد واحدهای ستادی و شعب بانک دی، حوزه‌های سرپرستی و شعب برتر بانک دی معرفی شدند.

 

به گزارش روابط عمومی بانک دی، دومین نشست ارزیابی عملکرد شعب و ستاد بانک دی با حضور مدیرعامل، رییس و اعضای هیئت مدیره، مدیران ارشد ستاد و مسئولین حوزه های سرپرستی و روسای شعب تهران برگزار شد.

در این نشست که برای روسای شعب تهران به صورت حضوری و برای شعب استانها به صورت مجازی برگزار شد، علیرضا قیطاسی، مدیرعامل بانک ضمن قدردانی از تلاش شبانه روزی همکاران شعب و ستاد در مسیر تحقق اهداف سال جاری گفت: بر اساس زمانبندی اعلام شده جلسات ارزیابی و پایش عملکرد شعب و واحدهای ستادی به صورت ماهانه و منظم برگزار می‌شود تا میزان تحقق یا انحراف از اهداف به درستی بررسی و آسیب شناسی شود.
وی افزود: مهمترین هدف از برگزاری این جلسات، علاوه بر رصد شاخص‌های عملیاتی بانک، شنیدن دغدغه ها و مسائل شعب در مسیر تحقق اهداف است تا در کوتاه ترین زمان ممکن موانع موجود بر سر راه همکاران شعب برداشته شود.
قیطاسی فرایند برنامه ریزی و شیوه جدید پایش عملکرد را از عوامل موثر در پویایی شعب و ستاد دانست و تصریح کرد: در این روش جدید ارزیابی اعضای هیئت مدیره، معاونان و مدیران ارشد ستاد با حضور در جلسات ارزیابی و آگاهی از مسائل پیش روی شعب خود را مکلف به انجام اقدامات اجرایی، دوشادوش همکاران می دانند.
مدیرعامل بانک دی در پایان با ابراز امیدواری از تلاش های تمامی همکاران در بهبود شاخص های عملیاتی بانک گفت: امیدوارم با یک همت جمعی و تلاش شبانه روزی شاهد رشد و شکوفایی روزافزون بانک دی و رضایتمندی سهامداران و مشتریان باشیم.
در این نشست رؤسای شعب ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شعب خود، به بیان راهکارهایی درباره جذب منابع ارزان قیمت، تسهیل و تسریع فرایندهای اعتبارسنجی مشتریان، نحوه جذب و نگهداشت مشتریان، بانکداری شرکتی و مکان یابی شعب پرداختند

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تامین اجتماعی بیمه دی بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها