۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۲ خرداد چاپ
ارجمندی، مدیر عامل اعلام کرد:

تولید موتور سیکلت برقی با سرمایه گذاری ایکیدو

تولید موتور سیکلت برقی با سرمایه گذاری ایکیدو

در حال حاضر شرکت های تابعه ایکیدو موظف شده اند در یک بازه زمانی مشخص ظرفیت تولیدی خود را به ۱۰۰ درصد افزایش دهند.

  به گزارش ایران نو و به نقل از ایکیدو، مهدی خطیبی،مدیرعامل ایران خودرو روز گذشته از شرکت سرمایه گذاری ایران خودرو بازدید و با مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونان دیدار و گفتگو کرد.

 

در این دیدار غلامرضا خلیل ارجمندی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایران خودرو گزارشی از اقدامات انجام گرفته در سال جدید ارائه داد و گفت: در حال حاضر شرکت های تابعه ایکیدو موظف شده اند در یک بازه زمانی مشخص ظرفیت تولیدی خود را به ۱۰۰ درصد افزایش دهند.

 

وی افزود: با برنامه ریزی انجام شده امیدوارم تا ضمن ارتقای کیفیت محصولات تولیدی، کلیه تعهدات خود به مجموعه ایران خودرو را تامین کنیم. شناسایی و حضور در بازارهای جدید یکی دیگر از برنامه های این شرکت برای توسعه فعالیت و بهره برداری از ظرفیت های موجود شرکت های تابعه است.

 

مدیرعامل ایکیدو در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از وضعیت شرکت های تابعه این گروه گفت: طراحی و تولید موتوسیکلت برقی یکی از برنامه های جدی این گروه است که بزودی شاهد رونمایی و آغاز تولید آن در مجموعه ایکیدو خواهیم بود.

 

ارجمندی با اشاره به اینکه همکاری با بخش خصوصی و شرکت های دانش بنیان بعنوان یک راهبرد جدی در گروه گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو پیگیری می شود، گفت: در نخستین گام، با همکاری متخصصان یک شرکت دانش بنیان موفق به اجرای یک پروژه ملی برای جلوگیری از ضایعات صنعت ریخته گری شده ایم که این فناوری ضمن حفاظت از منابع طبیعی مشکل زیست محیطی موجود در منطقه کارخانه ریخته گری را هم برطرف خواهد کرد.

 

در این جلسه خطیبی مدیرعامل ایران خودرو با استقبال از تحولات رخ داده در شرکت ایکیدو گفت: خوشبختانه با استقرار تیم مدیریتی جدید و هیات مدیره در ایکیدو که از جمله مدیران باتجربه و خوشنام در حوزه صنعت و بازار سرمایه هستند شاهد حرکت‌های بسیار مناسبی هستیم. این شرکت نقش بسیار مهمی در خانواده بزرگ ایران خودرو بر عهده دارد و لازم است با اجرای برنامه های مختلف و استفاده از متخصصان داخلی و دانش روز، از سرمایه بزرگ این شرکت به بهترین روش برای توسعه تولیدات ایران خودرو بهره برداری شود.

 

مدیرعامل ایران خودرو همچنین خواستار حضور شرکت سرمایه گذاری ایران خودرو در حوزه های مولد و موثر در اقتصاد کشور شد.

 

 

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تامین اجتماعی بیمه دی بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها