۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۱ خرداد چاپ

پیروزی استقلال و لذت همراهی با بیمه گذار

پیروزی استقلال و لذت همراهی با بیمه گذار

تیم استقلال تهران که هم اکنون تحت پوشش بیمه تعاون است، در رقابت های لیگ برتر کشورمان به مقام برتری دست پیدا کرد.

  به گزارش ایران نو و به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، در نهمین شب از خرداد ماه ۱۴۰۱، تیم استقلال تهران در رقابت های لیگ برتر جام خلیج فارس، موفق به پیروزی بدون شکست شد.

 

در جریان این دوره رقابت های لیگ برتر، بیمه تعاون، این تیم برگزیده لیگ برتر را تحت پوشش بیمه ای خود قرار داد و امروز خرسند است که در شادمانی مردمی، می تواند شریک باشد.

 

رایج است که شرکت های بیمه، پس از پرداخت خسارت به سازمان های بزرگ، به انتشار خبر اقدام می کنند و از مصیبت روی داده یاد می کنند؛ مفتخریم که در بیمه تعاون، همواره یاریگر و همراه سازمان های تحت پوشش بوده و در آن سو، مفتخریم که امروز در شادمان سازی اندیشه، افکار و قلب های علاقه مند به این تیم ورزشی شریک هستیم.

 

بیمه تعاون همواره تلاش می کند تا ضمن انجام رسالت خود، با همکاری نهادهای گوناگون ورزشی به پیشبرد فرهنگسازی بیمه ای اقدام کرده و به نظام ورزشی کشور خدمت کند.

 

در این راستا شرکت بیمه تعاون، تاکنون حمایت های گوناگونی در دو رشته کاراته و فوتبال کرده است و بر این اساس، کاراته کاهای لیگ برتر و نیز تیم های داماش و استقلال در رشته فوتبال تحت پوشش این شرکت قرار گرفته اند.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تامین اجتماعی بیمه دی بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها