۱۴۰۱ سه شنبه ۱۰ خرداد چاپ

بازدید شهردار تهران از ستاد مدیریت بحران منطقه13

بازدید شهردار تهران از ستاد مدیریت بحران منطقه13

شهردار تهران در قالب سلسله بازدیدهای خود از مناطق مختلف پایتخت، ضمن بازدید از منطقه ۱۳ ، با حضور در پایگاه ویژه ستاد مدیریت بحران این منطقه در جریان اقدامات انجام گرفته از سوی مدیریت بحران شهر تهران در این منطقه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ، دکتر علی نصیری رئیس سازمان که به همراه معاونان و مدیران این سازمان در برنامه حضور داشت، ضمن شرکت در جلسه این ستاد، از پایگاه مدیریت بحران منطقه و مرکز آموزش گروه‌های دوام  در سرخه‌حصار بازدید و بر ضرورت توجه به برنامه‌های ویژه برای ظرفیت‌سازی و تقویت این گروه‌ها تاکید کرد.

وی در نشست اعضای ستاد مدیریت بحران منطقه همچنین ضمن پیگیری مشکلات موجود، راهکارهای لازم در خصوص رفع این مشکلات را بررسی کرد.

بازدید از پایگاه‌های مدیریت بحران منطقه و مرکز آموزش مدیریت بحران و بررسی نحوه تجهیز این مراکز ، بررسی نقاط ناایمن و نحوه ایمن‌سازی این نقاط ، بخش دیگری ازاقدامات انجام گرفته طی این برنامه بود

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

فولاد غدیر نی ریز بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها