۱۴۰۱ دوشنبه ۹ خرداد چاپ
صالحی خبر داد

پذیرایی از زائران حرم مطهر امام (ره) در پردیس منطقه ۲

پذیرایی از زائران حرم مطهر امام (ره) در پردیس منطقه ۲

شهردار منطقه ۲ از محوطه سازی و آماده سازی حرم مطهر امام (ره) برای پذیرایی از زائرین در سی و سومین سالگرد ارتحال امام (ره) خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، مهدی صالحی، شهردار منطقه گفت: در آستانه  سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) بهسازی و آماده کردن محوطه پیش بینی شده جهت برپایی ایستگاه های فرهنگی و صلواتی و پذیرایی از زائران در حال انجام است.

وی افزود: بدین منظور با استقرار اکیپ ویژه در محل ، طرح محوطه سازی، نظافت ،پاکیزه سازی ،جمع آوری پسماند و آماده سازی پهنه انجام و تا پایان مراسم خدمات به زائران ارائه می شود.

شهردار منطقه۲ با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه رفت و روب و پاکسازی محوطه‌های حرم مطهر نیز اظهار کرد: نظافت، رفت و روب، علف کشی، حمل زباله، ضایعات و خاک و نخاله در این پهنه صورت گرفته است.

به گفته صالحی؛ برپایی پردیس فرهنگی ، نمایشگاه عکس دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه علم و فناورانه، اجرای برنامه‌های فرهنگی  و مذهبی و… از دیگر اقدامات پیش بینی شده است که توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی اجرا می شود.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

فولاد غدیر نی ریز بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها