۱۴۰۱ چهارشنبه ۴ خرداد چاپ
وزیر راه و شهرسازی:

ذوب‌آهن اصفهان مسیر تولید ریل را پرسرعت طی کرد

ذوب‌آهن اصفهان مسیر تولید ریل را پرسرعت طی کرد

رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در آیین افتتاح نهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی و صنایع و تجهیزات وابسته با حضور در غرفه ذوب‌آهن با قدردانی از نقش مهم این شرکت در قطع وابستگی ریل و تجهیزات وابسته، گفت: باعث افتخار است که ذوب‌آهن اصفهان به عنوان یک صنعت مادر با اقدامات مهم خود در زمینه تولید ریل، ره صدساله را یک شبه پیمود و آرزوی دیرین ایرانیان را در این کشور عزیز محقق نمود.

وی افزود: ما سعی می‌کنیم مسیر همکاری مشترک بین این صنعت مادر را با شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران تسهیل و مشکلات موجود را برطرف نماییم.

 

تولید ریل در ذوب آهن سرمایه و اقتدار راه آهن جمهوری اسلامی است.

 

میعاد صالحی مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران نیز با حضور در غرفه ذوب آهن صفهان با قددردانی از نقش بی بدیل همکاران ذوب آهنی در تولید انواع ریلی، گفت:تولید ریل در ذوب آهن علاوه بر افتخار برای مملکت برای راه آهن جمهوری اسلامی نیز اقتدار و افتخار محسوب می شود.

 

در این بازدیدها، محمدرضا کجباف مدیر بازاریابی و فروش داخلی شرکت در خصوص مسائل موجود در تعاملات با وزارت خانه راه و شهرسازی به ویژه با راه آهن جمهوری اسلامی گزارشی ارائه کرد.

 

 

 

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

فولاد غدیر نی ریز بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها