۱۴۰۱ چهارشنبه ۴ خرداد چاپ

برندگان جشنواره بزرگ بیمه رازی معرفی شدند

برندگان جشنواره بزرگ بیمه رازی معرفی شدند

همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر اسامی برندگان جشنواره بزرگ بیمه رازی اعلام شد.

به گزارش  روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر (سوم خردادماه) و در نشست صمیمی دکتر جباری مدیرعامل بیمه رازی با انجمن صنفی نمایندگان ، برندگان قرعه کشی ۱۰۰ تبلت جشنواره بزرگ بیمه رازی که از ۱۵ آبان‌ماه ۱۴۰۰ تا ۱۵ اردیبهشت سالجاری از بیمه رازی بیمه نامه تهیه کرده بودند اعلام شدند.

گفتنی است در این جشنواره که جوایز آن یک پژو ۲۰۶ و ۱۰۰ دستگاه تبلت بود، ۴۲۳ هزار و ۸۹۴ نفر شانس برنده شدن داشتند که آقای فرزاد شادالویی برنده خوش شانس خودرو پژو ۲۰۶ شد و اسامی ۱۰۰ نفر از همراهان بیمه رازی طی قرعه کشی برخط به عنوان برندگان تبلت مشخص شد.
بررسی‌ها نشان از آن دارد ۲۷ درصد برندگان را خانم‌ها و ۷۳ درصد را آقایان تشکیل داده‌اند. در کنار این موضوع محل سکونت بیشتر برندگان با ۲۴ درصد فراوانی استان تهران و در رتبه‌های بعدی نام استان البرز و گیلان به چشم می‌آید.
جوایز جشنواره بزرگ بیمه رازی طی مراسمی به برندگان اهدا میگردد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

فولاد غدیر نی ریز بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها