۱۴۰۱ جمعه ۲۳ ارديبهشت چاپ

ایجاد کنفرانس ظرفیت براي دسترسی پرسرعت به فیبرنوری در حوزه شبکه ملی

ایجاد کنفرانس ظرفیت براي دسترسی پرسرعت به فیبرنوری در حوزه شبکه ملی

دبیر و عضو هیئت‌مدیره‌ سندیکای صنعت مخابرات ایران تمام فعالیت‌های دولتی و خصوصی را مرتبط با شبکه ملی ارتباطات دانست و در همین راستا از ایجاد “کنفرانس_ظرفیت” در این حوزه خبر داد.

 

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد کیش فرامرز رستگار، نمایشگاه کیتکس را ظرفیتی برای معرفی توانمندی‌ شرکت‌ها و دستاوردهای کشور عنوان کرد و گفت: شبکه ملی ارتباطات، محور تمام فعالیت ها مي باشد از اين رو کنفرانس ظرفیت برای هر حوزه اي تعيين و ایجاد شده است.

 

وی از برگزاری دو کنفرانس ظرفیت به‌صورت “عام” به‌منظور تشریح شبکه و “تخصصی” با محوریت دسترسی پرسرعت به فیبرنوری در حوزه شبکه ملی ارتباطات از سال گذشته خبر داد و افزود: در آينده نزديك کنفرانس ظرفیت‌ با محوریت هاي”پردازش و ذخیره‌سازی و دیتاسنتر” و “امنیت شبکه” و نشست‌های بعدی به فاصله‌ی هر یک ماه، طراحی شده و برگزار می شود.

 

رستگار “کنفرانس ظرفیت” را تجمیع همایش، نمایشگاه و جلسات تصمیم‌سازی عنوان کرد و گفت: در این مدل، کارگزاران نیازها و ظرفیت‌های خود را عنوان می‌کنند و شرکت‌های تحقیقاتی و مهندسی نیز، ظرفیت خود را برای پیاده‌سازی طرح‌ها ارائه می دهند.

 

وي در رابطه با زنجیره تامین گفت: در جلسات گذشته به این نتیجه رسیدیم که سازماندهی بخش خصوصی نمونه و الگویی برای دولت می‌باشد بنابراین مسیر و مدل کنونی دولت باید به گونه ای باشد که‌ فیبرنوری محقق شود.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه پارسیان بانک ملی ایران بانک سپه بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس فروشگاه کوروش
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها