۱۴۰۱ سه شنبه ۲۰ ارديبهشت چاپ

زباله‌گیر فرسوده مسیل مقصودبیک در شمال تهران جمع‌آوری شد

زباله‌گیر فرسوده مسیل مقصودبیک در شمال تهران جمع‌آوری شد

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه یک از جمع‌آوری گابیون و زباله‌گیر فرسوده بر مسیل مقصودبیک در محله تجریش خبر داد.

به گزارش ایران نو، افشین خدامی از جمع‌آوری گابیون و زباله‌گیر فرسوده و قدیمی بر مسیل مقصود بیک در محله تجریش به دلیل ایجاد منظر بد شهری و بوی نامطبوع با تلاش نیروهای شهرداری منطقه یک خبر داد و گفت: این گابیون و زباله‌گیر که به‌صورت متوالی نسبت به هم قرار داشتند در حدود ۹ سال بود که تخریب و کارایی خود را از دست داده بودند و فنس‌های باقی مانده آن باعث تجمع زباله و ایجاد آلودگی بصری و بویایی در این محدوده شده بود که با بازدید و به دستور شهردار منطقه، با همکاری عوامل اداره مسیل‌ها و قنوات، خدمات شهری منطقه، موتوری و شهرداری ناحیه ۷ جمع‌ آوری و رفع معضل شد.

 

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه یک در ادامه خاطرنشان کرد: با کمک ماشین آلات مکانیزه از قبیل جرثقیل، مینی لودر و … این گابیون به حجم ۱۰۰ متر مکعب از مسیل خارج شد و در ادامه قسمت دیواره‌های بتنی شبکه زباله‌گیر نیز کامل جمع‌آوری شد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه پارسیان بانک ملی ایران بانک سپه بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس فروشگاه کوروش
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها