۱۴۰۱ سه شنبه ۲۰ ارديبهشت چاپ

پرداخت مستمری اردیبهشت بازنشستگان تأمین‌اجتماعی آغاز شد/ افزایش مستمری بازنشستگان در روزهای پایانی اردیبهشت پرداخت می‌شود

پرداخت مستمری اردیبهشت بازنشستگان تأمین‌اجتماعی آغاز شد/ افزایش مستمری بازنشستگان در روزهای پایانی اردیبهشت پرداخت می‌شود

به‌منظور پرداخت به‌موقع مستمری بازنشستگان تأمین‌اجتماعی، پرداخت مستمری اردیبهشت ماه این عزیزان از امروز آغاز شده و به محض تصویب افزایش مستمری امسال در هیأت محترم دولت و ابلاغ آن به سازمان تأمین‌اجتماعی، در دو روز پایانی اردیبهشت، مابه‌التفاوت افزایش این ماه پرداخت می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، مطابق اطلاع‌رسانی گذشته؛ پیشنهاد مربوط به افزایش حقوق مستمری بگیران در سال ۱۴۰۱ بر اساس مواد ۹۶ و ۱۱۱ قانون تأمین‌اجتماعی جهت طرح و تصویب در هیأت محترم وزیران ارسال شده است که به محض تصویب و ابلاغ قانونی در ماه جاری نسبت به واریز حقوق و مستمری بر اساس مصوبه اقدام می‌شود.

از آن جایی که طبق روال و بر اساس حروف الفبا حقوق مستمری‌بگیران از بیستم هر ماه شروع و واریز می‌شود؛ لذا در راستای پرداخت به‌موقع، به اطلاع می‌رساند در ماه جاری نیز طبق ماه‌های قبل اقدام شد و مابه‌التفاوت افزایش اردیبهشت ماه برای کلیه گروه‌های بازنشستگی با وصول مصوبه هیأت محترم وزیران، طی دو روز پایان اردیبهشت ماه پرداخت می‌شود. همچنین مابه‌التفاوت فروردین ماه نیز همزمان با پرداخت مستمری خرداد و تیرماه انجام خواهد شد.

 

حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی در اردیبهشت ۱۴۰۱ بر اساس حرف اول نام خانوادگی آنان و طبق جدول زیر واریز می‌شود:

نام حرف تاریخ پرداخت

آ،ا         ۱۴۰۱/۲/۲۰

حرف ب تا ش شعب تا ۲۰۰۰ نفر       ۱۴۰۱/۲/۲۱

حرف ص تا ی شعب تا ۲۰۰۰ نفر      ۱۴۰۱/۲/۲۲

ب         ۱۴۰۱/۲/۲۳

پ، ت، ث           ۱۴۰۱/۲/۲۴

چ، ج، ژ، ص        ۱۴۰۱/۲/۲۵

ض، ز، ف           ۱۴۰۱/۲/۲۶

ح، همکاران بازنشسته         ۱۴۰۱/۲/۲۷

ق، س، ر             ۱۴۰۱/۲/۲۸

بانک‌های ملی، ملت، تجارت، پست بانک، سپه، کشاورزی، صادرات             ۱۴۰۱/۲/۲۹

ط،ظ،خ   ۱۴۰۱/۲/۲۹

گ،ل،و،ه،غ،ی،ذ،ک،د،ش    ۱۴۰۱/۲/۳۰

ع،ن،م، بنیاد شهید ۱۴۰۱/۲/۳۱

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه پارسیان بانک ملی ایران بانک سپه بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس فروشگاه کوروش
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها