۱۴۰۱ دوشنبه ۱۹ ارديبهشت چاپ
همزمان با هفته سلامت انجام شد؛

تأمین انرژی پاک در بوستان‌های منطقه ۴

تأمین انرژی پاک در بوستان‌های منطقه ۴

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ همزمان با هفته سلامت از تامین انرژی پاک با استفاده از لامپ های کم مصرف در بوستان های سطح منطقه خبر داد.

  به گزارش  روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، رضا معلم در این باره گفت: به منظور ارتقای سطح سلامت شهروندان و با توجه به اهمیت کاهش مصرف منابع انرژی، جایگزینی لامپ های قدیمی با لامپ های کم مصرف و پرنور برای روشنایی بوستان ها و تامین انرژی پاک بوستان ها در دستور کار قرار گرفته است.

او در این باره افزود: در حال حاضر بیشتر  بوستان های منطقه به لامپ های کم مصرف و پرانرژی مجهز شده اند و مابقی بوستان ها نیز به این لامپ ها تجهیز خواهند شد.

معلم در ادامه با اشاره به نصب برج های نوری و بهبود سیستم روشنایی در بوستان های منطقه گفت: نصب برج های نوری، پروژکتورها، تکمیل کابل کشی و تجهیزات روشنایی یکی دیگر از اقداماتی است که در بوستان های سطح منطقه اجرا شده است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه در پایان گفت: امیدواریم با چنین اقداماتی بتوانیم گامی در راه رضایت، سلامت و امنیت شهروندان برداشته و در این مسیر به موفقیت نائل شویم.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

فولاد غدیر نی ریز بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها