۱۴۰۱ دوشنبه ۱۹ ارديبهشت چاپ

غرفه‌های بازیافت منطقه ۱۹ ساماندهی شدند

غرفه‌های بازیافت منطقه ۱۹ ساماندهی شدند

۲۳ غرفه بازیافت منطقه ۱۹ به منظور جلب مشارکت شهروندان در امر تفکیک پسماند از مبدا در این منطقه نونوار شدند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، مهدی هدایت شهردار منطقه با اشاره به اینکه ۲۳ غرفه در نواحی پنجگانه برای دریافت پسماندهای خشک شهروندان وجود دارد، افزود: با برنامه ریزی سازمان مدیریت پسماند همه غرفه های بازیافت شهر تهران به صورت همسان و یکپارچه رنگ آمیزی شدند تا علاوه بر زیباسازی منظر شهری با نصب استیکرها و علایم آموزشی مربوط به مدیریت پسماند و طرح کاپ بستری برای مراجعه حداکثری خانوارها باشد.

به گفته این مسئول؛ غرفه های بازیافت با هدف رعایت موارد ایمنی و بهداشتی محل کار متصدیان ساماندهی شد و نواقص و مشکلات احتمالی غرفه ها رفع و تجهیز شدند.

هدایت گفت: این غرفه ها توسط کارشناسان و رئیس مدیریت پسماند منطقه به طور مستمر بازدید و در آن راهکارهای افزایش بازدهی و نیز جلب مشارکت حداکثری شهروندان در بحث تفکیک پسماند از مبدا بررسی می شود.

شهردار منطقه ضمن قدردانی از مشارکت شهروندان در امر تفکیک زباله از مبداء خاطر نشان کرد: رنگ آمیزی و نقاشی کانکس های بازیافت ادامه دارد و به منظور پیشگیری از شیوع کرونا، شستشو و ضدعفونی کانکس ها پس از تخلیه روزانه غرفه انجام و در بین غرفه داران دستکش و ماسک توزیع می شود.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

فولاد غدیر نی ریز بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها