۱۴۰۱ يکشنبه ۱۸ ارديبهشت چاپ
در راستای ساماندهی آموزش کودکان کار؛

اتاق آموزشی فرشتگان کار در منطقه ۲۰ افتتاح شد

اتاق آموزشی فرشتگان کار در منطقه ۲۰ افتتاح شد

مراسم افتتاحیه اتاق آموزشی فرشتگان کار ویژه کودکان کار با حضور شهردار منطقه ۲۰، مجید مجیدی کارگردان سینما و تعدادی از مدیران این منطقه در بوستان دشتستان برگزار شد.

به گزارش  روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰؛ سید محمد ناظم رضوی شهردار منطقه در این مراسم با اشاره به ارزشمندی فداکاری و کوشش معلمان و تمامی افرادی که در تعلیم و تعلم اهتمام دارند، گفت: به مناسبت هفته معلم و تکریم آنان مراسم افتتاح اتاق آموزشی فرشتگان کار با بهسازی مکانی در بوستان دشتستان در محله شهادت و اختصاص آن به فضای آموزش کودکان کار برگزار شد.

 

ناظم رضوی با بیان اینکه این اتفاق بسیار خوبی در حوزه فعالیت برای کودکان کار در این منطقه است، افزود: در پی اقدام خودجوش یکی از آموزگاران فداکار برای آموزش کودکان کار در فضای باز این بوستان، به پیشنهاد استاد مجیدی کارگردان سینما و از فعالان حوزه کودکان کار، به همت مدیریت شهری این منطقه مکانی در بخشی از این بوستان بهسازی و تجهیز و فضای مناسبی برای آموزش کودکان کار اختصاص داده شد.

 

او با اشاره به اینکه در آینده نزدیک فضای مناسب تری برای آموزش این کودکان اختصاص داده خواهد شد، اظهار داشت: این برنامه در راستای رویکرد شهرداری تهران برای ساماندهی کودکان کار و اجرای اقدامات موثر آموزشی و فرهنگی برای آنان و به منظور تقدیر و تکریم اقدام خداپسندانه و قابل ارزش این بانوی معلم فداکار برای فراهم کردن زمینه تحصیل کودکان کار برگزار شد.

 

در پایان این مراسم ضمن افتتاح اتاق آموزش، با اهدای هدایا از بانوی معلم و تعدادی از کودکان کار تقدیر شد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

فولاد غدیر نی ریز بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها