۱۴۰۱ شنبه ۱۷ ارديبهشت چاپ
با دو‌ماه تلاش شبانه روزی

سازه غیر مجاز پالادیوم جمع آوری کامل شد

سازه غیر مجاز پالادیوم جمع آوری کامل شد

سازه ۱۰۰ تنی مجتمع تجاری پالادیوم در شمال تهران با کار شبانه روزی ۹۰۰ متخصص، کارشناس و عوامل فنی با گذشت نزدیک به دو ماه با مهندسی معکوس جمع آوری کامل شد. .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، حمید رضا حاجوی شهردار این منطقه با بیان مطلب فوق اظهار کرد: مجتمع تجاری پالادیوم در سنوات قبل بدون ملاحظات ترافیکی و محلی با تغییر کاربری از حوزه مسکونی به حوزه تجاری در خیابان الف ساخته شد که  به دلیل تخلفات، کمیسیون ماده صد در چند موضع نکاتی را  در قالب رای قطعی به مالکین  اعلام کرد.  وی افزود: با اعلام رای قطعی، منطقه یک وارد عمل شد و  نسبت به انسداد دو تونل نفر رو و خودرو که در زیر زمین بدون مجوز احداث شده بود پس از تشریفات قضایی و اداری لازم, در ۱۸ اسفند ماه اقدام نمود.  حاجوی این اقدام را  یکی از فاخرترین اقدامات فنی شهرداری دانست و گفت: برچیدن سازه ای که به لحاظ فنی ابعادی در حدود ۴۱ متر طول و عرض معادل ۶ تا ۸ متر و همچنین ارتفاع حدود ۸ متر و به لحاظ وزنی حدود ۱۰۰ تن بود در حدود دو ماه تلاش شبانه‌روزی همکاران در منطقه به اتمام رسید.  شهردار منطقه یک تصریح کرد: این نوع تخلفات ساختمانی به جهت اینکه به لحاظ اصول شهرسازی و معماری تداخلات زیادی را در شهر به همراه دارد زیبنده شهر نیست و شهرداری منطقه یک همه تلاش خود را بکار می بندد تا شاهد اینگونه تخلفات گسترده در شهر که متعلق به همگان هست نباشیم.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

فولاد غدیر نی ریز بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها