۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۴ ارديبهشت چاپ

تجلیل از مقام معلم در بیمه دی

تجلیل از مقام معلم در بیمه دی

شرکت بیمه دی به مناسبت فرارسیدن روز معلم، از تنی چند از اساتید دانشگاه تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی بیمه دی؛ این شرکت در راستای پیوند هرچه بیشتر میان صنعت بیمه و دانشگاه، از برخی اساتید برجسته‌ی کشور که طی این سال‌ها به عنوان مدرس و مشاور در این شرکت حضور داشته‌ و به انتقال دانش و تجارب خود به کارکنان بیمه دی مشغول بوده‌اند، تشکر و قدردانی کرد. در این دیدار محمدرضا کشاورز، مدیرعامل بیمه دی، ایجاد پُل ارتباطی میان صنعت بیمه و دست‌آوردهای علمی و دانشگاهی را موجب رشد و تعالی این صنعت برشمرده و آن را نقطه‌ی اتکای بیمه دی در حصول نتایج ارزشمند در سال‌های اخیر دانست. گفتنی است در این دیدار، از آقایان دکتر بیژن خرم، دکتر حسن دانایی فرد، دکتر سعید شهباز مرادی ، دکتر اکبر عیدی، دکتر بهزاد ابوالعلایی، دکتر سعید صحت، دکتر مجید سلیمی، دکتر احمد عباسی فرد، دکتر سعید صفایی موحد و دکتر علی‌اصغر آزادی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

فولاد غدیر نی ریز بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها