۱۴۰۱ دوشنبه ۱۲ ارديبهشت چاپ
شهردار منطقه 4 در مراسم ضیافت افطاری:

کارگران تلاشگران بی نام و نشان خدمات شهری هستند

کارگران تلاشگران بی نام و نشان خدمات شهری هستند

پوریافر شهردار منطقه ۴ در قالب ضیافت افطاری با کارگران خدوم خدمات شهری منطقه ۴ دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، “محمدرضا پوریافر ” در این نشست گفت: کارگران مهره اصلی خدمت رسانی در یک شهر هستند و به عنوان موتور محرکه مدیریت شهری امور خدماتی و عمرانی را بر عهده دارند.

او افزود: این مراسم بهانه ای است برای سپاسگزاری از همکاران زحمت کشی که در حوزه های مختلف شهری زحمات بسیاری را برای آراستگی، سلامت و بهبود سیمای شهری متقبل می شوند.
پوریافر در پایان گفت: تکریم و ارج نهادن به مقام شامخ کارگران همواره یکی از برنامه های اصلی و دغدغه های مدیریت شهری منطقه ۴ بوده و امید داریم بتوانیم با تامین امنیت شغلی و رفاه این عزیزان قدردان زحمات بی غل و غش آنها باشیم.
شایان ذکر است این مراسم با حضور شهردار منطقه ۴ ، مدیران شهری منطقه و جمع کثیری از پاکبانان و نیروی های خدماتی زحمتکش برگزار شد و پس از ادای فریضه نماز و صرف افطار از زحمات و فعالیت های ایشان قدردانی به عمل آمد.
گفتنی است در ادامه این برنامه در روز کارگر پوریافر شهردار منطقه ۴ از نزدیک با کارگران سامانه ۱۳۷ این منطقه دیدار داشت و از تلاش های بی وقفه آنها تقدیر و تجلیل به عمل آورد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

فولاد غدیر نی ریز بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها