۱۴۰۱ جمعه ۹ ارديبهشت چاپ

نمای شهری بزرگراه محمد علی جناح ساماندهی شد

نمای شهری بزرگراه محمد علی جناح ساماندهی شد

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه۲ گفت:نما و منظر شهری بزرگراه محمد علی جناح با مشارکت شهروندان و اصناف بهسازی و ساماندهی شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، علیرضا جعفری ، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اشاره به اینکه تأمین نشاط و سرزندگی شهري یکی ازدغدغه هاي اصلی مدیریت شهري است،گفت: نابسامانی و آشفتگی سیمای شهری در ابعاد و لایه های مختلف آن بر روحیات و رفتارهای شهروندان تأثیرگذار توجهی می گذاردکه علاوه بر کاهش کیفیت محیطی نارضایتی شهروندان نسبت به شهر و عدم تلاش برای بهبود وضعیت آن را موجب می شود

وی افزود: با توجه به اینکه ایجاد وحدت بصری در تابلوها نقش بسزایی در هماهنگی نما و زیبایی شهری دارد، حذف سازه های تبلیغاتی غیر استاندارد و یکسان سازی سردر واحد های صنفی در دستور کار قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه طرح آرام سازی منظر شهری و ساماندهی تابلوهای اصناف از سال گذشته دردستور کار منطقه قرار دارد ، افزود: در این طرح زوائد نمای ساختمانها و اصناف بزرگراه محمد علی جناح با همکاری شهروندان جمع آوری و یکپارچه سازی تابلوها مطابق با استاندارد و شیوه‌نامه مشخص اجرا شد.
به گفته معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو در حال حاضر این طرح حدفاصل خیابان آزادی تا بزرگراه شیخ فضل اله انجام و براساس اولویت بندی صورت گرفته در سایر محورها اجرا می شود.
جعفری افزود: در حال حاضر طرح ساماندهی بصری تابلوهای صنوف در خیابان های ستارخان ،دادمان، کوی نصر ،شهرک نیایش ، بزرگراه اشرفی اصفهانی و…. اجراشد و مابقی خیابان های نیز در برنامه های اتی پیش بینی شده است.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

فولاد غدیر نی ریز بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها