۱۴۰۱ سه شنبه ۳۰ فروردين چاپ
جوابیه

نهال های پارکینگ عمومی چیذربه بوستان قیطریه منتقل شد

نهال های پارکینگ عمومی چیذربه بوستان قیطریه منتقل شد

ایران نو:احداث پارکینگ عمومی در محله چیذر که یکی از درخواست های چندین ساله اهالی، هیات امنا و شورایاران محلی بود با حفظ و جا به جایی چندین اصله نهال به بوستان قیطریه وارد فاز اجرایی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، با توجه به مطلب درج شده در آن رسانه با عنوان ” قلع و قمع شبانه درختان فضاى سبز چيذر توسط ماموران شهردارى ” لازم به ذکر است محله چیذر به‌ عنوان‌ یکی از محلات شاخص مذهبی در منطقه یک با توجه به حضور مستمر زائرین و گردشگران مذهبی مدت ها است که با ترافیک سنگین در ساعات مختلف شبانه روز مواجه بوده به همین دلیل پس از بررسی های لازم و مطالعات صورت گرفته، قطعه زمینی به مساحت یک هزار و ۲۰۰ مترمربع در کوچه شهید عسگری واقع در ضلع شمال آستان مقدس امامزاده علی اکبر (ع) توسط شهرداری تملک و جهت احداث پارکینگ عمومی وارد فاز اجرایی شد.

بر اساس همین گزارش چندین اصله نهال این زمین با بن ۱۵ برای ادامه رشد و بقا با تمهیدات لازم و حضور کارشناسان فضای سبز به بوستان قیطریه منتقل و کاشته شدند.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه پارسیان بانک ملی ایران بانک سپه بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس فروشگاه کوروش
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها