۱۴۰۱ سه شنبه ۳۰ فروردين چاپ

وب سرویس استعلام صورتحساب الکترونیکی دربانک توسعه صادرات راه اندازی شد

وب سرویس استعلام صورتحساب الکترونیکی دربانک توسعه صادرات راه اندازی شد

وب سرویس استعلام صورتحساب الکترونیکی و تسهیلات و خدمات بانکی مرتبط با سامانه جامع تجارت در بانک توسعه صادرات ایران پیاده سازی و راه اندازی شد.

 

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات، این اقدام به دنبال الزام بخشنامه شماره ۲۹۵۲۴۷/۰۰ مورخ ۰۸/۱۰/۱۴۰۰ بانک مرکزی، به منظور برقراری ارتباط سیستمی و ایجاد وب سرویس های لازم جهت تبادل اطلاعات صورتحساب الکترونیکی و تسهیلات و خدمات مرتبط با سامانه جامع تجارت انجام شده است.

براساس این گزارش، استفاده از وب سرویس استعلام صورتحساب الکترونیکی، این امکان را فراهم می سازد تا در زمان اعطای انواع تسهیلات و ارایه خدمات به مشتریان گروههای کالایی تعیین شده، صحت صورتحساب هایی که پیشتر در سامانه جامع تجارت ثبت شده اند، از طریق استعلام، احراز شود.

زین پس این بانک به منظور اعطای تسهیلات و ارایه خدمات در خصوص کالاهای مشمول زمان بندی و فهرست گروه های کالایی ابلاغی توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت، صرفاً نسبت به پذیرش صورتحساب های الکترونیکی به عنوان جایگزین صورتحساب فیزیکی اقدام نموده و از دریافت صورتحساب فیزیکی خودداری خواهد کرد.

برای دریافت بخشنامه بانک مرکزی درخصوص صورتحساب الکترونیکی اینجا کلیک کنید.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه پارسیان بانک ملی ایران بانک سپه بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس فروشگاه کوروش
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها