۱۴۰۰ دوشنبه ۴ بهمن چاپ
به همت سازمان رفاه ، خدمات و مشارکت های اجتماعی انجام شد:

تقدیر از دبیران مجمع خیرین مناطق ۲۲گانه*

تقدیر از دبیران مجمع خیرین مناطق ۲۲گانه*

سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران در سالروز ولادت حضرت فاطمه(س)، دخت نبی اکرم (ص) از دبیران مجمع خیرین مناطق ۲۲گانه تجلیل کرد .

به گزارش روابط عمومی این سازمان ، احمد احمدی صدر مدیر عامل سازمان رفاه ، ضمن تبریک روز زن و گرامی داشت مقام مادر گفت :امروزه دست خدا از آستین شما بیرون آماده تا یاری گر افراد نیازمند باشید و شما نزد خداوند از جایگاه ویژه ای برخوردارید.

احمدی صدر با تاکید بر اینکه سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی با تمام قوا در کنار خیرین ایستاده است گفت : تلاشمان براین است تا هر قدمی که برمیدارید در آن راه برایتان مانع زدایی کنیم وتسهیلگر باشیم.

وی همچنین پشتیبانی از خیرین را یکی دیگر از وظایف سازمان دانست و خاطر نشان کرد: این گونه جلسات برای هم افزایی هرچه بیشتر بین خیرین و سازمان ، اولویت بندی مشکلات ، تمرکز روی مسائلی که اولویت دارند و در نتیجه حل کردن مشکلات مطروحه است.

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی در بخشی از سخنانش به تشکیل قرارگاه اجتماعی شهرتهران اشاره کرد و افزود: ضرورت تشکیل قرارگاه
جهت هم افزایی همه نهادها و ارگان های مسئول در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی است که این هم افزایی تحت یک مدیریت واحد و میدانی حلقه مفقوده این اقدام بسیار مهم بوده است که با تشکیل قرارگاه مشترک اجتماعی تهران با مدیریت شهردار محترم تهران و حضور مستمر و جهادی سایر نهادهای ذیربط این خلا برطرف و امید آن داریم با شتاب و قوت هرچه بیشتر به سمت کاهش آسیب های اجتماعی تهران گام برداریم .

وی همچنین با تاکید براینکه مددکاران و پرسنل این سازمان به صورت شبانه روز در حال تلاش و خدمات دهی به مدد جویان هستند ، از رسانه ها خواست تا آنها هم به سهم خود در این تلاش مقدس شریک باشند و اطلاعات و اخبار میدانی را صادقانه به اطلاع مردم شریف تهران برسانند تا ضمن مقابله با شایعات و اخبار غیر واقع موجبات دلگرمی خادمان مددکار را نیز فراهم اورند .

در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر به دبیران مجمع خیرین و هدایا به بانوان حاضر در جلسه از زحمات آنان تقدیر شد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه پارسیان بانک ملی ایران بانک سپه بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس فروشگاه کوروش
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها