۱۴۰۰ دوشنبه ۴ بهمن چاپ

تلاش برای تسهیل مشکلات رفاهی- آموزشی کودکان کار

تلاش برای تسهیل مشکلات رفاهی- آموزشی کودکان کار

کار گروهی از نمایندگان مناطق شهرداری تهران و سازمان‌های مردم‌نهاد تشیل می‌شود تا مشکلات رفاهی _آموزشی کودکان کار تسهیل شود.

 به گزارش روابط عمومی سازمان رفاه ، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران، در جلسه هماهنگی مدیران خدمات اجتماعی مناطق و مدیران پرتو برخی مشکلات و دغدغه های موسسات فعال در حوزه کودکان کار که تحت عنوان پرتو شناخته می‌شوند، بررسی شد.

ارائه خدمات رفاهی و تفریحی به کودکان کار از مهمترین دغدغه‌های سازمان‌های مردم نهاد است. همچنین مسائل زیرساختی، تعامل با شهرداری مناطق و ابزارهای کار برای تعامل بیشتر و آموزش بهتر این کودکان از دیگر دغدغه‌های این سازمان‌ها ست.

 

به همین منظور در این جلسه تصویب شد،کارگروهی از نمایندگان مناطق و سازمان‌های مردم نهاد تشکیل شود و در نهایت تمام نکاتی که در جلسه مطرح شد و نقاط قوت و ضعف طرح‌ها و اقدامات در این کارگروه مورد بررسی قرار می‌گیرد تا راهکار مناسبی برای رفع این مشکلات پیدا شود.

 

برای تسهیل مسایل رفاهی و آموزشی کودکان کار تلاش می‌شود از طریق ارگان‌های مربوطه تسهیلگری‌های لازم با دستگاه‌های دیگر صورت گیرد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه پارسیان بانک ملی ایران بانک سپه بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس فروشگاه کوروش
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها