۱۴۰۰ شنبه ۲ بهمن چاپ

تکذیب خبر انتصاب مدیرعامل جدید ذوب‌آهن اصفهان

تکذیب خبر انتصاب مدیرعامل جدید ذوب‌آهن اصفهان

ایران نو:با توجه به نشر خبری فاقد منبع در خصوص انتصاب مدیرعامل جدید ذوب آهن اصفهان، ضمن تکذیب کامل این خبر، به اطلاع می‌رساند مدیریت کنونی این شرکت که دستاوردهای آن از سال ۹۷ موجب تحولات سازنده و پیشرفت این مجتمع عظیم صنعتی شده است با تمام توان به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

🔹️ با توجه به نشر خبری فاقد منبع در خصوص انتصاب مدیرعامل جدید ذوب آهن اصفهان، ضمن تکذیب کامل این خبر، به اطلاع می‌رساند مدیریت کنونی این شرکت که دستاوردهای آن از سال ۹۷ موجب تحولات سازنده و پیشرفت این مجتمع عظیم صنعتی شده است با تمام توان به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

🔹️ *در ضمن هرگونه انتصاب در ذوب‌آهن اصفهان از طریق رسانه‌های رسمی این شرکت منتشر می‌شود وبه اطلاع عموم مردم می رسد.* لذا توجه به شایعات و گمانه‌زنی‌ها تنها تشویش افکار عمومی به ویژه تلاشگران این مجتمع عظیم صنعتی را به دنبال دارد.

☑ روابط عمومی ذوب‌آهن اصفهان

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه پارسیان بانک ملی ایران بانک سپه بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس فروشگاه کوروش
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها