۱۴۰۰ دوشنبه ۱۳ دي چاپ

تمثال سردار شهید سلیمانی در میدان تیموری نصب شد

تمثال سردار شهید سلیمانی در میدان تیموری نصب شد

ایران نو:همزمان با دومین سالگرد سردار دل ها تمثال این شهید والامقام در میدان تیموری نصب شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲ تهران، علی جعفری،سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهری منطقه با اعلام این خبر اظهار کرد: به منظور پاسداشت رشادت‌های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نمادهای نوری تمثال این شهید بزرگوار در میدان تیموری نصب شد.

وی فضاسازی محیطی را از دیگر اقدامات اجرایی در این ایام برشمرد و افزود: با نصب کتیبه های استندی با عنوان مرد میدان در بزرگراهها ،میادین و معابر منطقه فضاسازی محیطی انجام شد.
وی همچنین به نصب المان تقویمی با محتوای سالگرد شهید سلیمانی در میدان صنعت اشاره کرد و گفت: امروز فضا‌های عمومی شهر، زمینه رشد و تکامل جامعه است و استفاده از این ظرفیت می‌تواند در توسعه پایدار فضای شهر مؤثر و انتقال‌دهنده فرهنگ نیز باشد؛ بنابراین می‌توان با استفاده از این ظرفیت فرهنگ ایثار را بر فضای شهر غالب کرد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه پارسیان بانک ملی ایران بانک سپه بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس فروشگاه کوروش
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها