۱۴۰۰ دوشنبه ۸ آذر چاپ

بسیج، جایگاه والایی در جامعه دارد

بسیج، جایگاه والایی در جامعه دارد

شهردار منطقه ۲ در مراسم تقدیراز بسیجیان فعال گفت: بسیج از جمله ظرفیت های ارزشمند درجامعه به شمار می رود که از جایگاه والایی برخوردار است .

 

مهدی صالحی ، در مراسم تقدیراز بسیجیان فعال که  با حضور جانشین بازرسی سپاه ،رئیس صیانت شرعی فرماندهی کل قوا، فرمانده سپاه شهید باهنر و جمعی از فرماندهان سپاه و بسیجیان فعال در مسجد پیامبر اعظم برگزارشد، اظهار کرد: بسیج از بدو تأسیس یک شغل نبوده و تنها شوق خدمت و ایثار در جامعه بود و تا به امروز نیز این خصلت را حفظ کرده است.

صالحی به ظرفیت عظیم بسیج در عرصه های مختلف اشاره کرد و افزود: این ظرفیت و پتانسیل که به عنوان یک تشکیلات و سازمان منسجم از یک پایگاه مردمی برخوردار است می تواند به کمک بخشهای مختلف کشور بیاید و در خدمت رسانی به مردم نقش مهمی را ایفا کند.

وی  با بیان اینکه  بسیج و فرهنگ بسیجی جایگاه والایی دارد خاطرنشان ساخت:افرادی که در بسیج حضور دارند با نگاهی وارد عرصه شدند که در جهت خدمت رسانی به مردم و  آرمان های نظام و اهداف الهی خود قدم بردارند .

شهردار منطقه۲ با اشاره به رویکرد مدیریت شهری در استفاده از مشارکت شهروندان در برنامه ها گفت: مشارکت در خدمات رسانی از ویژگی های بسیج است و امید می رود بتوانیم از این ظرفیت به خوبی بهره مند شده  و در جهت خدمت رسانی به مردم گام برداریم.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲ ،براساس این گزارش دراین مراسم از بسیجیان فعال در منطقه تقدیر شد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک سامان موسسه ملل بانک سپه بیمه دی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس بیمه کوثر شرکت ذوب اهن فروشگاه کوروش بنر بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها