۱۴۰۰ شنبه ۶ آذر چاپ

افزایش یک هزار فضای پارک خودرو در منطقه۲ پایتخت

افزایش یک هزار فضای پارک خودرو در منطقه۲ پایتخت

ایران نو:شهردار منطقه۲ گفت:پارکینگ طبقاتی هوشمند واقع در ضلع جنوب میدان تیموری بیش از یک هزار ظرفیت فضای خودرو را فراهم کرده است.

مهدی صالحی، شهردار منطقه ۲ با اشاره به اینکه پارکینگ طبقاتی با مشارکت شهرداری و دانشگاه صنعتی شریف ایجاد شد،  گفت: کمبود فضای پارک خودرو در کلانشهر تهران به خصوص در نقاطی که از مراکز آموزشی ،اداری و تجاری  برخوردار است به یکی از مشکلات شهری تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه مدیریت وسایل نقلیه در حالت سکون یکی از مهمترین موارد قابل توجه در بحث ترافیک هر شهر است، افزود: با توجه به اهمیت تامین فضای پارک خودرو در کنار مراکز آموزشی و اداری  جهت تامین رفاه شهروندان و جلوگیری از ترافیک در این محدوده ها ، پارکینگ طبقاتی درضلع شمالی دانشگاه صنعتی شریف  احداث شد.

شهردار منطقه۲گفت: این پارکینگ به مساحت ۳۶ هزار متر مربع، با ظرفیت یک هزار فضای پارک برخوردار است که می‌توان گفت در عمل بزرگ‌ترین پارکینگ بخش غرب شهر تهران است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، وی با بیان اینکه  بخشی از این پارکینگ دراختیار دانشگاه و بخش دیگر برای استفاده عموم شهروندان پیش بینی شده است،گفت: پارکینگ به صورت مکانیزه و هوشمند طراحی شده است و سرویس دهی به شهروندان به صورت هوشمند ارائه می شود.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک سامان موسسه ملل بانک سپه بیمه دی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس بیمه کوثر شرکت ذوب اهن فروشگاه کوروش بنر بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها