۱۴۰۰ پنج شنبه ۴ آذر چاپ

ایجاد گذر پاییزی در بوستان فدک

ایجاد گذر پاییزی در بوستان فدک

معاون خدمات شهری منطقه ۲ از ایجاد گذر پاییزی در بوستان فدک خبر داد.

 

 به گزارش ایران نوو به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲، علیرضا جعفری با  اعلام این خبر گفت: همزمان با فصل پاییز و خزان درختان و ریزش برگ‌های خزان کرده در معابر بوستان‌ها و در راستای بهره مندی شهروندان از زیبایی‌های این فصل، ایجاد گذر پاییزی در بوستان فدک دردستور کار قرار گرفت.

او افزود: برگ های پاییزی جلوه زیبایی به مناظر شهری می بخشند و وجود آنها در پارک هایی که پوشش درختی بیشتری دارند مناظر بکری از پاییز هزار رنگ را به نمایش عموم می گذارد.

او با بیان اینکه همه ساله با آغاز فصل پاییز برنامه‌های ویژه‌ای برای شهروندان در نظر گرفته می‌شود، تصریح کرد: امسال نیز مشابه سنوات گذشته در کنار ایجاد گذر پاییزی ، با اکران اشعار پاییزی  شعرای معاصر ،لطافت پاییزی در بوستان فدک به تصویر کشیده شد.

جعفری  افزود: بوستان فدک یکی از تفرجگاه های فرامنطقه ای به شمار می رود  که هر روز میزبان شهروندان تهرانی است و این گذر پاییزی فرصتی برای ثبت خاطرات شهروندان با زیبایی طبیعت فراهم کرده است.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه کوثر بیمه دی بانک سپه فروشگاه کوروش بنر بیمه پارسیان بیمه دانا شرکت شیر پگاه شرکت ذوب اهن بیمه رازی
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها