۱۴۰۰ پنج شنبه ۴ آذر چاپ
حضور میدانی شهردار منطقه یک؛

آتش سوزی در پاساژ قائم تجریش مهار شد

آتش سوزی در پاساژ قائم تجریش مهار شد

آتش سوزی در پاساژ قائم تجریش که ساعت ۳۶ دقیقه بامداد چهارشنبه ۳ آذر ماه رخ داد با فرماندهی حمیدرضا حاجوی شهردار منطقه یک و نیروهای خدمات رسان مهار شد.

 به گزارش ایران نوو به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک با اعلام سازمان آتش نشانی به واحد بیسیم شهرداری این منطقه مبنی بر ایجاد حریق در پاساژ قائم تجریش، حمید رضا حاجوی شهردار این منطقه از اولین دقایق آتش سوزی با حضور میدانی خود در کنار سایر نیروهای خدمات رسان فرماندهی و اقدامات لازم را در راستای اطفاء حریق به انجام رساند.

 

بر اساس همین گزارش، ساعت ۳۶ دقیقه بامداد روز جاری یک مورد آتش سوزی در پاساژ قائم تجریش به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله چهار ایستگاه آتش نشانی متشکل از دو گروه حریق و دو گروه نجات، شهردار منطقه یک، اورژانس، کلانتری دربند، پلیس راهور، شهردار شب منطقه، شهرداران نواحی هفت و همجوار، رییس ستاد مدیریت بحران شهرداری این منطقه، عوامل شهربان و دیگر نیروهای شهرداری منطقه یک در محل حضور یافتند.

 

گفتنی است این حریق در قسمت داکت سیم کشی‌ها در طبقه منفی یک پاساژ قائم رخ داده بود و به دلیل سوختن پوشش روی کابل‌ها دود غلیظی از آن متصاعد می‌شد که با اعلام آتش نشانی به واحد بیسیم شهرداری این منطقه، شهردار منطقه یک به سرعت در محل حاضر شد و با اقدامات اجرا شده ساعت ۳ و ۷ دقیقه اطفاء حریق اعلام شد و حادثه  مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشت.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک سپه فروشگاه کوروش بنر بیمه پارسیان بیمه دانا شرکت شیر پگاه شرکت ذوب اهن بانک ملی ایران بیمه رازی
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها